Команда лідерів ДонНТУ стала учасником Конвокації лідерів вищої освіти

12-2-2018    Міжнародне співробітництво   223

Учасники всіх трьох етапів Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України вперше зустрілися разом під час церемонії Конвокації – підсумкового заходу, який відбувся 7 лютого в Києві. 14 університетів, які приєдналися до програми минулого року, презентували успішно реалізовані проекти – креативні простори, сучасні хаби, а також нові підходи до забезпечення академічної доброчесності та розвитку партнерства з місцевими громадами. А випускники першого етапу Програми провели мотиваційну сесію, аби підбадьорити й надихнути новачків, які тільки розпочинають навчання та роботу над проектами розвитку. Від команди лідерів ДонНТУ до участі у Конвокації була запрошена Олександра Следь.

Команда ДонНТУ є випускником першого циклу Програми лідерства, яка впроваджується Британською Радою в Україні у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Фундацією лідерства для вищої освіти (Велика Британія) та за підтримки МОН України. Метою Програми є підготовка агентів змін серед університетської спільноти в Україні для здійснення довгоочікуваних реформ вищої освіти. У 2016 році представники ДонНТУ залучилися до Програми, яка розпочалася з навчання за модулями «Лідерство», «Академія змін» та «Центр розвитку» і завершилася у 2017 р. незабутнім візитом до Університету Брайтона (Велика Британія). Проте для команди ДонНТУ Програма лідерства не завершилася лише одним роком участі та виконанням проекту. Вона надихнула на подальший розвиток, відкрила нові можливості, дала імпульс наступним змінам та подарувала нових друзів і партнерів для майбутніх проектів.

11 1

Наразі все члени команди лідерів успішно застосовують у своїй діяльності отримані під час навчальних модулів знання та навички, втілюють у життя нові креативні ідеї, змінюють світ на краще та з гордістю несуть звання випускників Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України.

Олександра Следь,
Докторант ДонНТУ

Повернутися

Конкурси, гранти, проекти