В ДонНТУ пройшов круглий стіл, присвячений підведенню підсумків виконання проекту “GameHub”

10-10-2018    Міжнародне співробітництво , game   224   

Дев’ятого жовтня в Донецькому національному технічному університеті пройшов круглий стіл, присвячений підведенню підсумків виконання проекту Еразмус+  “GameHub: Співробітництво між підприємствами та університетом в області ігрової індустрії в Україні”. Учасниками заходу стали студенти, викладачі, представники адміністрації та співробітники вишу.

ДонНТУ є учасником проекту “GameHub” з жовтня 2015 року. Втілення гранту в умовах університету мало на меті запровадження нової спеціальності, яка користується попитом серед учнівської молоді Донбасу з подальшим гарантованим працевлаштуванням у регіональних ІТ-компаніях ігрової спрямованості.

Ольга Дмитрієва, професор, завідувач кафедри прикладної математики та інформатики факультету КНТ, під час своєї доповіді детально розповіла про те, яким чином реалізовувався проект в ДонНТУ. Так, у ході його виконання в університеті було обладнано дві сучасні лабораторії розробки комп’ютерних ігор, проведено навчання зацікавлених осіб шляхом участі як у тренінгах, організованих європейськими партнерами ДонНТУ, так і в локальних заходах. З метою ознайомлення співробітників університету та інших людей з метою та задачами проекту було проведено низку інформаційних днів і круглих столів.

Також Ольга Анатоліївна розповіла про результати проекту та його подальші перспективи. Вони, передусім, полягають у відкритті спеціалізації для підготовки магістрів, інтеграції в дисципліни, які викладаються в університеті, випуску навчальних модулів, розроблених у ході виконання проекту, а також у виконанні студентами випускних кваліфікаційних робіт за тематикою проекту.

По завершенні заходу Євген Башков відповів на запитання присутніх, відзначив всіх виконавців проекту та подарував їм пам’ятні подарунки.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу

, ,

Повернутися