ДонНТУ- учасник команди-переможця конкурсу 2018 року Еразмус+

14-11-2018    Міжнародне співробітництво , Преміум-новина   117

За результатами конкурсу 2018 року проектів Еразмус+: «Розвиток потенціалу вищої освіти» одним з переможців стала команда, активним учасником якої є Донецький національний технічний університет. Ця перемога є дуже важливою, оскільки конкурс був доволі жорстким: Загалом у конкурсі взяли участь понад 100 українських проектів та лише 6 стали переможцями. Наш проект під назвою “Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens” (598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP) спрямований на підвищення цифрової компетентності українських вчителів та інших громадян. Нашими українськими партнерами стали провідні університети з різних куточків країни: Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, Харківський національний університет радіоелектроніки, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Київський національний університет культури і мистецтв, Міністерство освіти і науки України, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Донецький національний технічний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Українська асоціація фахівців інформаційних технологій. Європейськими партнерами ДонНТУ за проектом виступили такі університети: Університет Вітовта Великого (Каунас, Литва), Університет прикладних наук Каринтії (Австрія), Чеський агротехнічний університет (Прага), Краківський педагогічний університет (Польща), Бухарестський політехнічний університет (Румунія).

Шостого листопада у місті Київ, в рамках Міжнародного інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ відбувся семінар для переможців конкурсу проектів Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти. Від ДонНТУ в семінарі взяли участь доцент кафедри прикладної математики та інформатики Н.С.Костюкова та головний бухгалтер С.Я.Міщенко. Семінар проводився на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка і був присвячений новим особливостям впровадження проектів та управління коштами. Організатори семінару розповідали про особливості управління та звітності для українських університетів, національні особливості впровадження проектів. Оскільки всі проекти-переможці пов’язані з модернізацією освітніх програм, зацікавленість викликали доповіді представників Національного офісу Еразмус+ в Україні щодо інструментів модернізації вищої освіти.

Сподіваємося, що робота над проектом сприятиме підвищенню якості підготовки студентів і подальшому розвитку нашого Університету.

Наталя Костюкова,
доцент кафедри прикладної математики та інформатики

, ,

Повернутися