ДонНТУ розширює горизонти співпраці з Британською Радою

2-3-2018    Міжнародне співробітництво , Події   289

Британська Рада в Україні у партнерстві зі Школою гіперлокальних ком’юніті-медіа у межах програми “Active Citizens” розпочала новий проект «Медіа для молодіжних центрів» задля підвищення обізнаності громадян у сфері громадської журналістики. Проект спрямований на розширення взаємодії та комунікації з громадою через використання сучасних цифрових технологій.

До проекту було залучено 80 учасників із різних регіонів країни, серед яких були і представники Донецького національного технічного університету: Яна Кот, заступник начальника підрозділу з виховної роботи студентів, Сергій Білянський, студент 3 курсу, та Максим Мостицький, студент 1 курсу. Учасники активно долучилися до навчання основам стратегічного планування діяльності своїх організацій у соціальних медіа, менеджменту розробки сайтів, створенню якісних інтерв’ю за журналістськими стандартами. Програма навчання містила два триденні тренінги та серію вебінарів.

Друга частина тренінгу була спрямована на отримання практичних навичок у соціальних медіа та Інтернеті, використання онлайн і мобільних технологій. Програма також передбачала розвиток креативного мислення, роботу з медіа-аналітикою, SEO, створення фото- та відео-контенту у соціальних мережах та за допомогою спеціалізованих сайтів.

7

У рамкам проекту Британською Радою спільно з ДонНТУ було організовано для місцевої громади Покровська триденний тренінг «Активні громадяни», фасилітатором якого виступив Антон Кольвах. Тренінг був направлений на активізацію громади, виявлення сучасних громадських проблем, налагодження взаємного діалогу та підготовку мініпроектів.

У цілому, участь у проекті Британської Ради дозволила всім учасникам отримати корисні знання та навички для втілення нових цікавих ідей  в життя у нашому виші та місті!

Яна Кот,
заступник начальника підрозділу з виховної роботи студентів

Повернутися