ДонНТУ отримав допомогу від компанії Logitech  (6-6-2017)

Завдяки зусиллям докторанта, доцента кафедри комп’ютерної інженерії О.М. Мірошкіна, який звернувся безпосередньо до компанії Logitech, Донецький національний технічний університет отримав у якості подарунка комплект обладнання Logitech Group для проведення відеоконференцій для середніх і великих аудиторій.

В кінці березня цього року на електронну адресу компанії було спрямовано звернення із проханням надати комплект спеціального обладнання для того, аби ДонНТУ мав змогу проводити якісне навчання студентів та організацію студентських і наукових конференцій  із застосуванням сучасного обладнання.

Через два місяці, 29-го травня, надійшов лист із позитивною відповіддю, у якому, зокрема, зазначалося, що компанія готова надати обладнання на правах допомоги переміщеному університету. Вже за кілька днів після листування комплект для організації відеоконференцій надійшов до Покровська та був переданий першому проректору ДВНЗ «ДонНТУ» Л.Л. Бачуріну.

Хочеться виразити подяку Krista Wierzbicki Todd, Anne Marie Ginn, Grainne Leahy та іншим представникам компанії Logitech за сприяння у вирішенні питання надання допомоги та за загальну підтримку Донецького національного технічного університету.