Юридична адреса: 85300, Україна, Донецька область, м. Покровськ, пл. Шибанкова, 2

Фактична адреса: 43003, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Потебні, 56

Координаційна зустріч у  Стокгольмі

У березні протягом тижня відбулася координаційна зустріч партнерів проекту 543966-TEMPUS-2013-BE-TEMPUS-JPCR «Вища інженерна освіта для екологічно стійкого промислового розвитку», в якому наш Університет бере активну участь. Робочі засідання проходили у Королівському технологічному  інституті (м. Стокгольм, Швеція).  На зустріч прибули представники українських університетів: Національної металургійної академії України, Івано-Франківського національного університету нафти і газу, Криворізького національного університету. З боку зарубіжних партнерів були керівники проектних груп із Королівського технологічного інституту (Швеція), Католицького університету Льовену (Бельгія), Нового університету Бакінгемширу (Великобританія), Університету Гранади (Іспанія). Програмою координаційної зустрічі було передбачено доповіді про результати виконання проекту. Від ДонНТУ проект представляли проректор із міжнародних зв’язків І.Б. Швець та керівник проекту, завідувач кафедри хімічних технологій Є.І. Збиковський.

Під час координаційної зустрічі велике враження справило відвідування університетського містечка, бібліотеки та корпусів Королівського технологічного університету, який є найбільшим технічним ВНЗ у Скандинавії та одним із провідних технічних університетів Європи.Під час обговорення завдань проекту було досягнуто домовленість про закупівлю для нашого Університету обладнання на суму понад 30 тис. євро для навчальних цілей, яке має бути придбано вже в поточному році.

Незабутнім стало відвідування публічної бібліотеки в м. Стокгольм. Головна будівля бібліотеки є одним з найвідоміших споруд міста. Стокгольмська громадська бібліотека є першою публічною бібліотекою у Швеції, в якій відвідувачі мають самостійний доступ до книг без допомоги співробітників книгосховища.

Сонячна погода у північній столиці, теплі стосунки та спілкування з партнерами надають новий поштовх до розвитку міжнародної співпраці не тільки з зарубіжними колегами, а й колегами-однодумцями з навчальних закладів різних областей України. Такі зустрічі стають початком майбутніх нових амбітних проектів.

Є.І. Збиковський,
завідувач кафедри хімічних технологій