Міжнародні Інформаційні дні національного тижня Програми Еразмус+ в Україні  (27-11-2016)

Участь представників ДонНТУ у Міжнародних Інформаційних днях національного тижня Програми Еразмус+ в Україні

На минулому тижні викладачі ДонНТУ – виконавці міжнародних проектів взяли участь у Міжнародних Інформаційних днях національного тижня Програми Еразмус+ в Україні (15-16 листопада), яка є частиною Програми Європейського Союзу з підтримки вищої освіти, підготовки, молоді та спорту на 2014-2020 рр.

У заходах взяли участь більше 250 учасників,  зацікавлених у модернізації вищої освіти. Від ДонНТУ учасниками заходів стали проректор з міжнародних зв’язків І. Швець, керівник проектів RETHINK та HETES, зав. кафедри хімічних технологій Є. Збиковський, а також виконавець проекту CBHE-JP-GameHub, доцент кафедри прикладної математики і інформатики Н. Костюкова. Представники вищих навчальних закладів України отримали інформацію про ключові напрями програми Еразмус+ і нові можливості в рамках відкритих конкурсів.

Було представлено структуру Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти; правила участі українських вищих навчальних закладів у конкурсах Програми за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти» (колишня Програма Темпус); ключові рекомендації щодо підготовки успішних проектних заявок та пошуку партнерів за напрямом Жан Моне; пріоритети співпраці з ВНЗ різних країн. У заході взяли участь представники Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), відповідальні за напрям «Розвиток потенціалу вищої освіти» і Жан Моне, менеджер з моніторингу та звітування проектів Темпус та Еразмус+ Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури Джулія Моро (Брюссель, Бельгія).

За результатами ознайомлення з напрямами Еразмус+ 2017 було оцінено реальні можливості участі ДонНТУ у програмі і зроблено висновок, що участь та отримання фінансування,  за умови написання успішного проекту та правильного оформлення заявки,  цілком очевидна.

Пропонуємо Вам ознайомитися з інформацією та використати можливості програми, яка допоможе  Вам визначитися з напрямом конкурсу.

Рекомендуємо Вам відвідати сайт Національного Еразмус+ офісу в Україні (http://erasmusplus.org.ua/), на якому  можна завантажити змістовні  презентації та  отримати багато цікавої та корисної інформації.

Звертаємо Вашу увагу  на  нові конкурси  Програми Еразмус+ 2017,  подання проектних заявок: http://erasmusplus.org.ua/novyny.html?start=10.

До вашої уваги запропоновані презентації, які  можна переглянути на сайті:

1. Міністерство освіти і науки України щодо пріоритетів і контактів
  2. Міжнародний вимір програми Еразмус+ (Джулія Моро)
  3. Розвиток потенціалу вищої освіти (Джулія Моро)
  4. Презентація напряму Жан Моне (Йоанна Перч-Конопка)
  5. Публікація про проекти Жана Моне
  6. Інформація про можливості проектів Жана Моне