Партнерська допомога Генерального консульства Німеччини

22-2-2017    Міжнародне співробітництво   1012

Нещодавно, завдяки партнерській допомозі Генерального консульства Німеччини в Донецьку (м. Дніпро) наш Університет отримав нове лабораторне устаткування для кафедри хімічних технологій. Партнерська допомога від Генерального консульства стала результатом плідної праці Генерального консульства і особисто Генерального консула Вольфґанґа Мьоссінґера з нашим Університетом. Це свідчить про визнання досвіду багаторічного співробітництва ДонНТУ з університетами Німеччини. Генеральне консульство Німеччини в Донецьку суттєво підтримує наш Університет у розбудові втрачених контактів та сприяє налагоджуванню нових партнерських відносин з нашими колегами в Німеччині.

Сучасні прилади, які надійшли до кафедри, а саме: дистилятор лабораторний електричний,  піч трубчаста та апарат для розгонки нафтопродуктів –  є необхідними для підтримання навчального процесу та проведення науково-дослідних робіт, що пов’язані із виконанням неруйнівного контролю.

Немає сумніву, що в умовах, в яких опинився наш Університет, така підтримка є неоціненною. Лабораторне устаткування, яке до речі коштує 58 тис. грн., є вкрай важливим як для проведення практичних занять, так і для досліджень, які виконують студенти в рамках своїх дипломних робіт. Ми сподіваємося, що триваючий процес нарощування власної лабораторної бази сприятиме не лише підвищенню зацікавленості студентів, а й, як наслідок, зростанню якісного рівня їх підготовки.

Щиро дякуємо Генеральному консульству Німеччини в Донецьку (м. Дніпро) і особисто пану Генеральному консулу Вольфґанґу Мьоссінґеру за підтримку і плідну співпрацю з  нашим Університетом.

Ірина Швець,
проректор з міжнародних зв’язків