В ДонНТУ для співробітників пройшов тренінг з надання першої допомоги

16-11-2017    Преміум-новина    297

Шістнадцятого листопада 2017 року службою охорони праці Донецького національного технічного університету та Індустріального інституту сумісно з підрозділом з організації виховної роботи студентів ДонНТУ було організовано проведення тренінгу представниками Червоного Хреста України з надання першої долікарської допомоги потерпілим.

Захід був проведений для сторожів університету та інституту, які будуть в подальшому складати іспити з охорони праці та безпеки життєдіяльності, та для учасників навчально-виховного процесу обох вишів.

Представниками Червоного Хреста протягом трьох годин було наочно показано, як правильно надавати допомогу та самостійно виконувати необхідні маніпуляції при серцево-легеневій реанімації, кровотечі, різних ранах, переламах з використанням підручних засобів.

Учасникам тренінгу була надана можливість самостійно потренуватися на манекені та побувати у ролі потерпілого.

Валентина Григоренко,
начальник відділу охорони праці ДонНТУ