Студенти ДонНТУ взяли участь у воркшопі з відеозйомки

15-2-2018    Преміум-новина    370

Студенти-першокурсники ФКНТ і ФЕМ Ігор Чельтер, Владислав Сушин, Богдан Мироненко та Володимир Дерев’янко, а також студент четвертого курсу факультету МЕХТ Юрій Моделкін взяли участь у триденному воркшопі  «Основи відеозйомки та монтажу» на базі платформи ініціатив «Теплиця» у Слов’янську.

Тренерами заходу стали професіонали своєї справи, відеографи зі Львова, які навчали використовувати камеру, чергуючи теорію та практику. Після цього на учасників чекало незвичне завдання: кожна команда повинна була відзняти казку-короткометражку «Колобок» у стилі хорор/комедії/фантастичного фільму.

Хоча, на перший погляд, здавалося, що це легке завдання, але воно зайняло декілька годин, адже постійно необхідно було регулювати світло, налаштовувати фокус, попередньо просидівши півгодини, обдумуючи сюжет.

В останній день не хотілося повертатися додому, адже, окрім самого воркшопу, у команди була змога поспілкуватися з іншими учасниками. серед яких були студенти Слов’янська, учні Миколаївки, підприємець-гончар і волонтер з організації “People in need”.

Тепер, маючи досвід зйомки відео, учасники воркшопу будуть активно застосовувати отримані знання на практиці та працювати над розвитком Студ-ТВ ДонНТУ.

Богдан Мироненко,
студент групи МЕН-17