Студенти ДонНТУ привітали із прийдешніми новорічними святами

1

Зустріч Нового року – дивовижна та захоплююча пора, тож, студентський актив Донецького національного технічного університету підготував для студентів і співробітників яскравий концерт.

Розпочався захід словами привітань проректора з науково-педагогічної роботи Вікторії Воропаєвої. І, оскільки новорічна пора є втіленням казки, дива та радості, студенти своїми творчими виступами подарували її частинку всім присутнім у залі: співали запальні пісні, танцювали, жартували, розважали цікавими конкурсами, а також дарували свою енергію та драйв.

Також під час концерту відзначили грамотами активістів вишу за успіхи у громадському та спортивному житті університету.

Тож, з прийдешніми святами! Міцного здоров’я, щастя та любові, творчої наснаги, здійснення мрій і підкорення нових вершин! З Новим роком!

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу