Щиро вітаємо Кречетову Віру Альбертівну з успішним захистом кандидатської дисертації

IMG 6819c55eec89a375781c9cabf47e7fa1 V

Колектив кафедри історії та права щиро вітає старшого викладача кафедри Кречетову Віру Альбертівну з успішним захистом кандидатської дисертації на тему «Вища школа як чинник формування громадянської ідентичності студентів у сучасній Україні» за спеціальністю 22.00.04 – спеціальні та галузеві соціології.

Публічний захист відбувся 28 грудня 2018 року під час засідання спеціалізованої вченої ради Д 17.127.02 у Класичному приватному університеті (м. Запоріжжя). Науковий керівник – доктор соціологічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» Михайльова Катерина Геннадіївна.

Бажаємо успішного втілення задумів, наснаги, натхнення та нових наукових досягнень!

,