Локальний тренінг за програмою «Активні громадяни» для молоді ДонНТУ

Протягом 20-21 вересня в Молодіжному Хабі ДонНТУ проходив локальний тренінг за програмою «Активні громадяни» для студентів і молодих викладачів університету.

Тренінги відбулися в рамках партнерства між ДонНТУ та Британської Ради в Україні. Для команди фасилітаторів у складі Анни Воропаєвої, Яни Кот, Маргарити Біленської та Галини Лисенко це був другий успішний досвід фасилітації (перша серія тренінгів відбулася нещодавно в Комітеті самоорганізації населення).

Енергійна та запальна студентська аудиторія з цікавістю та ентузіазмом брала участь у всіх справах і сесіях. Юні активісти ознайомилися з можливостями міжкультурного діалогу, міркували та знаходили зв’язки між локальними та глобальними проблемами та спробували розробити свої власні проекти соціальної дії.

Фасилітатори закликали присутніх оформити заявки та взяти участь у міському конкурсі проектів, ініційованому Покровською міською радою та Британською Радою.

По завершенні тренінгів учасники отримали сертифікати міжнародного зразка.

Галина Лисенко,
начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів

, , , , , ,