Благодійна акція «Торбинка добра» стала традицією в ДонНТУ

5

Минулого року студентське самоврядування ДонНТУ започаткувало передноворічну акцію «Торбинка добра» – збір подарунків для дітей із нелегкими життєвими обставинами. Зібрані та куплені різноманітні подарунки були відвезені до дитячого будинку родинного типу, що в селищі Динасового заводу, та були передані родинам військовослужбовців.

Акція виявилась дуже успішною: студентам сподобалася роль чарівників-«миколайчиків», емоції від спілкування з дітлахами, їх непідробна щира вдячність, тому цього року вирішено було її повторити.

Знову було оголошено про збір іграшок, солодощів, подарунків і грошей, аби можна було купити розвиваючі ігри, спортивне обладнання, фрукти. Кожен міг віддати частинку свого добра дітям.

Студенти, викладачі, співробітники університету щедро приносили цукерки та іграшки. Акція навіть вийшла за межі ДонНТУ – бажання долучитися до неї виявили випускники вишу, які нині мешкають і працюють у столиці.