Науково-технічна бібліотека

Обряд колядування сягає ще язичницьких часів. Українці прославляли новий сонячний рік, пізніше колядування поєдналося з уславленням Різдва Христового, театралізувалося різдвяними та побутовими темами.

Бібліотекарі НТБ ДонНТУ привітали з Новим роком і Різдвом Христовим читачів, співробітників і студентів  веселими колядками, віншуваннями та піснями, подарували різдвяний настрій, позитив і побажання щедрого Нового року. Хай щастить!

 

Новини бібліотеки

Бібліотека запрошує

Вікі

Всіх користувачів бібліотеки запрошуємо долучитися до всеукраїнського “Вікімарафону”, що відбудеться  30 січня у читальній залі з 14:00 до 18:00.

Читати далі

18-1-2018    Категорія: Бібліотека    28   

Бібліотекарі ДонНТУ привітали студентів і співробітників із новорічними святами

IMG 9500

Українські новорічні й різдвяні традиції поширюють у Донецькому національному технічному університеті знавці  інформації  – бібліотекарі. Саме вони привітали з Новим роком і Різдвом співробітників і студентів вишів веселими колядками, віншуваннями та піснями. Бібліотечні працівники подарували  різдвяний настрій, позитив і побажання щедрого Нового року всім-всім.  

Читати далі

29-12-2017    Категорія: Бібліотека    201   

Оновлено доступ до ІДС ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ

В бібліотеці оновлено доступ до Інформаційно-довідкової системи «ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ», що надає можливість ознайомлення та користування галузевими нормативними документами та стандартами.

Запрошуємо вас до читальної зали бібліотеки.

Консультації з використання – в бібліотеці ДонНТУ, ауд. 3.2014.

Читати далі

11-12-2017    Категорія: Бібліотека    74   

Wiki-вишкіл у Покровську

Протягом 2-3 грудня 2017 р. для зацікавлених осіб на базі Донецького національного технічного університету був проведений дводенний тренінг з користування Вікіпедією та написання статей до неї. Тренінг провели в рамках реалізації проекту «Покровськ-Вікіпедія», що був представлений на конкурсі громадських ініціатив міста бібліотекарем НТБ ДонНТУ Н. Фроловою у вересні 2017 р. […]

Читати далі

4-12-2017    Категорія: Бібліотека    394   

У бібліотеці ДонНТУ поговорили про історичну пам’ять

Двадцять третього листопада у бібліотеці Донецького національного технічного університету вшанували пам’ять загиблих у голодоморі. На зустріч зі студентами завітали працівники КЗ «Покровський історичний музей» А.В. Рожкова й Т.К. Костюченко. Вони розповіли про свідчення наших земляків, очевидців страшних подій 30-х років, про безцінний внесок у висвітлення правдивої історії тих часів місцевого […]

Читати далі

25-11-2017    Категорія: Бібліотека    140   

Результати диктанту національної єдності

Щороку 9 листопада в Україні відзначають державне свято – День української писемності та мови. Започатковане воно було в 1997 році завдяки ініціативі Президента України з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства.

У Донецькому національному технічному університеті це свято відзначили написанням диктанту національної єдності, участь у якому взяли не лише студенти та викладачі вишу, а й працівники бібліотеки, деканатів, інших структурних підрозділів.

Читати далі

15-11-2017    Категорія: Бібліотека    84   

В ДонНТУ масштабно відсвяткували Всеукраїнський день бібліотек

Останній тиждень вересня в Донецькому національному технічному університеті завжди цікавий. Він так і називається – «Запальний вересень» і присвячується Всеукраїнському дню бібліотек, що відзначається щорічно 30 вересня.

Протягом тижня проходили зустрічі–знайомства й екскурсії бібліотекою для першокурсників, кожної великої перерви користувачам презентували буктрейлери нових книг, що надійшли до бібліотеки, аспіранти першого року навчання відвідали семінар з культури академічного письма.

Читати далі

2-10-2017    Категорія: Бібліотека    319   

Запрошуємо відвідати «Запальний вересень»

30 вересня Всеукраїнський  день бібліотек.

Перелік заходів, присвячених події

Читати далі

20-9-2017    Категорія: Бібліотека    200   

Освітні процеси з бібліотекою

ДонНТУ

18 травня спіробітники бібліотеки відвідали Факультет економіки та менеджменту. Викладачі отримали інформацію про бібліотечні послуги і сервіси, нові можливості інформаційного обслуговування. Було представлено огляд нових надходження літератури та періодичних видань, рекомендації з використання електронних баз даних наукових публікацій та університетського репозитарію, з виховної роботи студентів.

Пропонуємо факультетам і кафедрам скористатись можливістю запросити бібліотечних фахівців для отримання своєчасної інформації і налагодження спвробітнийтва.

Читати далі

22-5-2017    Категорія: Бібліотека    232   

Навчатися можна цікаво: в бібліотеці ДонНТУ провели економічну гру

Нещодавно бібліотекар Н. М. Фролова разом з викладачем Н.В. Оленцевич провели економічну гру «Ключ до багатства». Гра дає студенту можливість на практиці ознайомитися з економічними поняттями «акції», «активи», «пасиви», «депозит», «валютні коливання», «інвестиційні фонди», «криза» та ін.

Читати далі

22-5-2017    Категорія: Бібліотека    304   
Page 1 of 11