Науково-технічна бібліотека ДВНЗ “ДонНТУ”

нтб

Контакты:

Адреса: 85300, Україна, Донецька область, м. Покровськ, пл. Шибанкова, 2, 3.214

E-mail:  library@donntu.edu.ua

Ми у соцмережах:      

В ДонНТУ пройшла інформаційна зустріч студентів і співробітників вишу з представниками СБУ

4

Тринадцятого березня 2019 р. в Донецькому національному технічному університеті пройшла інформаційна зустріч студентської молоді та співробітників вишу з представниками Служби безпеки України.

Під час заходу присутнім розповіли про основні положення програми СБУ «На тебе чекають вдома», про те, як боротися з фейками, протистояти маніпуляціям і пропаганді, а також про те, як захистити свої акаунти в соціальних мережах.

В ДонНТУ пройшов Тиждень вшанування героїв Небесної сотні

3

З 18-го по 22-ге лютого в Донецькому національному технічному університеті проходив Тиждень вшанування героїв Небесної сотні, в рамках якого відбувся ряд заходів.

Так, протягом п’яти днів в науково-технічній бібліотеці функціонувала книжкова виставка «Небесна сотня – сумління нації». Також для студентів були організовані години пам’яті, в ході яких згадували події Євромайдану.

У рамках навчального процесу на лекціях з історії України студенти з викладачами переглядали та обговорювали тематичні відеоролики .

Окрім того, представники ДонНТУ взяли участь у міському заході до Дня вшанування героїв Небесної сотні, що проходив у центральній бібліотеці імені Шевченка. Одним із запрошених гостей став «Піаніст Майдану».

В бібліотеці ДонНТУ презентували книгу «Місія третього покоління»

IMG 1470

Двадцять першого лютого у рамках проведення Тижня пам’яті героїв Небесної сотні в науково-технічній бібліотеці Донецького національного технічного університету пройшла зустріч студентів і викладачів ДонНТУ та Індустріального інституту із громадянином США, громадським активістом, волонтером і фундатором Володимиром Залізним, к.і.н., викладачем Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, учасником бойових дій Олегом Репаном, а також із культурологом з м. Дніпро Іриною Ревою.

Книга присвячена трансформаційним змінам у свідомості українців періоду Євромайдану. Автор Ірина Рева на підставі великої кількості інтерв’ю з бійцями, волонтерами, учасниками Майдану розмірковує над мотивацією українців, які йшли на фронт під час перших хвиль мобілізації, фіксуючи зростання української національної свідомості та значні зміни в системі цінностей.

В ДонНТУ пройшов Вікімарафон

6

Двадцять восьмого січня в Донецькому національному технічному університеті відбувся Вікімарафон, присвячений 15-річчю української Вікіпедії. Ідея марафону – написання рекордної кількості нових статей до популярної онлайн-енциклопедії.

Університет отримав доступ до Scopus

scopus big

Шановна університетська спільното!

Нагадуємо вам, що за результатами конкурсу МОН Донецький національний технічний університет отримав доступ до біліографічної та реферетивної бази даних Scopus.

Рубрикатор Scopus (ASJK) має 27 базових тематичних розділів, поділених на 335 підрозділів, індексує 18 000 назв наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук 5 000 видавців. 

Інформацію щодо роботи з цим ресурсом можна отримати тут:
https://uk.wikipedia.org/wiki/Scopus 
https://www.brighttalk.com/webcast/10439/329904 
https://www.facebook.com/ElsevierUkraine/
https://www.facebook.com/notes/elsevier-ukraine/навчальні-посібники-по-роботі-зі-scopus/1882401891847377/