Науково-технічна бібліотека

 

Новини бібліотеки

В ДонНТУ масштабно відсвяткували Всеукраїнський день бібліотек

Останній тиждень вересня в Донецькому національному технічному університеті завжди цікавий. Він так і називається – «Запальний вересень» і присвячується Всеукраїнському дню бібліотек, що відзначається щорічно 30 вересня.

Протягом тижня проходили зустрічі–знайомства й екскурсії бібліотекою для першокурсників, кожної великої перерви користувачам презентували буктрейлери нових книг, що надійшли до бібліотеки, аспіранти першого року навчання відвідали семінар з культури академічного письма.

Читати далі

2-10-2017    Категорія: Бібліотека    252   

Запрошуємо відвідати «Запальний вересень»

30 вересня Всеукраїнський  день бібліотек.

Перелік заходів, присвячених події

Читати далі

20-9-2017    Категорія: Бібліотека    148   

Освітні процеси з бібліотекою

ДонНТУ

18 травня спіробітники бібліотеки відвідали Факультет економіки та менеджменту. Викладачі отримали інформацію про бібліотечні послуги і сервіси, нові можливості інформаційного обслуговування. Було представлено огляд нових надходження літератури та періодичних видань, рекомендації з використання електронних баз даних наукових публікацій та університетського репозитарію, з виховної роботи студентів.

Пропонуємо факультетам і кафедрам скористатись можливістю запросити бібліотечних фахівців для отримання своєчасної інформації і налагодження спвробітнийтва.

Читати далі

22-5-2017    Категорія: Бібліотека    170   

Навчатися можна цікаво: в бібліотеці ДонНТУ провели економічну гру

Нещодавно бібліотекар Н. М. Фролова разом з викладачем Н.В. Оленцевич провели економічну гру «Ключ до багатства». Гра дає студенту можливість на практиці ознайомитися з економічними поняттями «акції», «активи», «пасиви», «депозит», «валютні коливання», «інвестиційні фонди», «криза» та ін.

Читати далі

22-5-2017    Категорія: Бібліотека    235   

В ДонНТУ пройшов захід, присвячений вшануванню річниці з дня трагедії на Чорнобильській АЕС

Двадцять шостого квітня 2017 р. у приміщенні читальної зали бібліотеки відбувся захід з нагоди вшанування 31-ї річниці з дня трагедії на Чорнобильській атомній електростанції.

Відвідати захід прийшли студенти Донецького національного технічного університету та співробітники ДонНТУ та індустріального інституту.

Читати далі

27-4-2017    Категорія: Бібліотека    333   

26 квітня – Міжнародний день пам’яті про чорнобильську катастрофу

26 квітня 2017 року, о 9-30 в приміщенні читальної зали бібліотеки  відбудеться зустріч з відомим українським поетом, письменником, видавцем, громадським і політичним діячем Володимиром Шовкошитним – активним учасником ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, одним із засновників екологічної асоціації “Зелений Світ”, Народного Руху України, організатором перепоховання Василя Стуса Олекси Тихого й Юрія Литвина з Пермських таборів в Україну, народного депутата України І скликання – активного борця за Незалежність України, першого Президента найбільшої в світі Міжнародної організації “Союз Чорнобиль.”

Вхід вільний, запрошуються всі зацікавлені.

Читати далі

24-4-2017    Категорія: Бібліотека    209   

Щиро дякуємо

Щиро дякуємо відомому журналісту, професору Львівського національного університету, академіку Василю Лизанчуку за цінні подарунки для читачів НТБ ДонНТУ – книги власного авторства «Шевченкове слово», «Кроки» та написану в співавторстві з М. Рожиком монографію «Історія російщення українців», присвячену документальним доказам феномену знищення українства в Україні.

Читати далі

5-4-2017    Категорія: Бібліотека    241   

Запрошуємо до бібліотеки на відкритий перегляд літератури, подарованої Інститутом Кеннана.

Список літератури, подарованої Інститутом Кеннана

Читати далі

22-3-2017    Категорія: Бібліотека    363   

Бібліотека отримала нові підручники

За сприяння благодійного фонду «Бібліотечна країна» бібліотека Донецького національного технічного університету отримала в подарунок від Соломонового університету (м. Київ) 250 примірників підручників різних років видання.

Дякуємо всім, хто долучився до цієї акції.

Запрошуємо наших користувачів до полиць з новими книгами.

Читати далі

13-3-2017    Категорія: Бібліотека    312   

Запрошуємо долучитися до заходу!

Члени ГО “Українська ініціатива” о 9.35, у читальній залі бібліотеки проведуть лекцію-презентацію, присвячену річниці з дня народження уродженця міста Покровськ, сотника і учасника Першого Зимового походу армії УНР, Нечипора Губи.

Крізь призму життя цього видатного українського діяча,маємо можливість побачити у відео і фотодокументах перебіг подій тієї доби (з акцентом на Донбас).

Читати далі

7-2-2017    Категорія: Бібліотека    462   
Page 1 of 11