Науково-технічна бібліотека ДВНЗ “ДонНТУ”

нтб

Контакты:

Адреса: 85300, Україна, Донецька область, м. Покровськ, пл. Шибанкова, 2, 3.214

E-mail:  library@donntu.edu.ua

Ми у соцмережах:      

Колектив ДонНТУ долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту єдності

9-11-2018    Бібліотека , Преміум-новина   79   
6

Дев’ятого листопада 2018 р., у День української писемності та мови, Донецький національний технічний університет й Індустріальний інститут в особі студентів, викладачів і співробітників долучився до написання 18-го Всеукраїнського радіодиктанту єдності.

Офіційне гасло цьогорічного заходу — #пишеморазом. Воно підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови. Радіодиктант – це не просто засіб перевірити власну грамотність, а, насамперед, масштабний національний флешмоб. Аби взяти участь у радіодиктанті, достатньо було увімкнути онлайн-трансляцію «UA: Українське радіо» та мати під рукою аркуш паперу та ручку.

Радіодиктант національної єдності 

6-11-2018    Бібліотека   72   
мова1

9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства» було встановлене державне свято.

Кожного року 9 листопада об 11:00 в читальній залі бібліотеки викладачі, студенти та місцева громадськість відзначають свято написанням Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
 
Завжди до свята бібліотекарі готують книжкову виставку, де знайомлять користувачів з книжковими новинками з української мови проводять пізнавальні заходи для студентів.
Завітайте і ви цими днями до бібліотеки. 
Бібліотекар 1 категорії
Н.М.Фролова  

У бібліотеці ДонНТУ пройшов захід до Міжнародного тижня відкритого доступу

25-10-2018    Бібліотека , Преміум-новина   42   
1

Двадцять четвертого жовтня в читальній залі бібліотеки Донецького національного технічного університету для співробітників пройшов інформаційний захід, присвячений питанням відкритого доступу.

Директор НТБ ДонНТУ Ганна Петрова виступила із доповіддю «Відкритий доступ – відкрита наука», в ході якої пояснила, що являє собою відкритий доступ, як він виник і розвивався, яким чином підтримується в Україні та світі, як працює та кому потрібен.

Семінар “Відкритий доступ і кому це потрібно”

19-10-2018    Бібліотека   79   
openaccess

Запрошуємо 24 жовтня о 14.10 у читальну залу. Поговоримо про те, що таке Відкритий доступ і кому це потрібно, потренуємось  публікувати свої праці у Електронному архіві університету.

Відкрита лекція в ДонНТУ до Дня захисника України

4

Одинадцятого жовтня в Донецькому національному  технічному університеті пройшла відкрита лекція на тему «Козацька героїка захисників України» для студентів молодших курсів ДонНТУ та ІІ.

Розпочався захід презентацією тематичної літератури «Душу – Богу! Життя – Україні! Честь – для себе!». Бібліотекар Н. Фролова представила присутнім добірку книг, коротко охарактеризувала їх та закликала молодь знайомитися з літературою, аналізувати її та робити висновки.

Page 1 of 1312345...Остання »