Владислав Лебедєв посів II місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

14-12-2018    Конкурси , Преміум-новина    215

Від імені адміністрації факультету КІТАЕР та колективу кафедри електронної техніки вітаємо студента другого курсу ОС “Магістр” спеціальності 171 Електроніка Владислава Лебедєва зі зайнятим II місцем у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, організатором якого виступив  хостинг-провайдер HyperHost.UA за підтримки МОН України.

Тематика конкурсу всебічно охоплювала наукові проблеми, пов’язані з глобалізацією та шостим технологічним устроєм розвитку науки і техніки. В конкурсі взяли участь понад сто студентів із усіх регіонів України.

Незважаючи на важку травму, яку Владислав отримав минулого місяця, студент не втратив бажання та наснаги займатись науковою творчістю. Через це організаційний комітет конкурсу дозволив Владиславу взяти участь у фіналі у форматі відео-конференції.

У результаті він гідно представив рідний університет на цьому конкурсі з доповіддю “Симбіоз сучасних досягнень мікроелектроніки, інфокомунікацій і біотехнологій вирощування культур на захищеному ґрунті” (науковий керівник – к.т.н, доцент кафедри ЕТ Іван Лактіонов).

Бажаємо Владиславу не зупинятися на досягнутому та підкорювати наступні наукові вершини!

Адміністрація факультету КІТАЕР
та колектив кафедри електронної техніки

,