Студенти ФEM – фіналісти Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з економічних і технічних спеціальностей

У Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з економічних і технічних спеціальностей.

Він проводився у два тури. В першому всі бажаючі відправляли свої роботи на розгляд галузевої комісії; таким чином надійшли 63 роботи. Для другого туру комісія відібрала 20 найкращих робіт, серед яких опинилась і праця студентів факультету економіки та менеджменту Донецького національного технічного університету – Карини Кас’яненко (гр. МПП-15) і Богдана Мальованого (гр. ФЕБз-16). Після цього учасники, які пройшли відбірковий етап,  отримали запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції для наукової доповіді та захисту роботи.

Безпосередньо конференція відбулася  22 березня в ХНЕУ. Даний захід, уявіть собі, тривав більше 7 годин! Було складно, однак, за результатами захисту ми посіли 2 місце з проектом «Боротьба з легалізацією доходів, отриманих злочинним шляхом». Наукова робота виконувалася під керівництвом Валентини Миколаївни Антоненко, доцента кафедри обліку, фінансів і економічної безпеки, та присвячена актуальній проблемі нашого часу.

Що ж до вражень, мені сподобалося брати участь в цьому конкурсі. Я познайомилася з цікавими людьми з інших міст і почула багато корисної інформації з доповідей інших учасників.

Карина Кас’яненко,
студентка гр. МПП-15