Студенти ДонНТУ – переможці Всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2018»

12-4-2018    Конкурси , Студенту    288

Четверо студентів Донецького національного технічного університету – Катерина ЄлагінаКІТАЕР), Максим ЛебединськийКІТАЕР), Сергій ДемидовКІТАЕР) і Андрій БардаковКНТ) – увійшли до сотні переможців Всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2018».

Молодь успішно подолала всі відбіркові етапи, гідно виступила у фіналі й вже влітку відвідає авіасалон Фарнборо в Лондоні.

«Поїздка до Києва була дуже тривалою й виснажливою. Нічний переїзд, пересадки, раннє прибуття, довге очікування реєстрації в гуртожитку… Тим не менше, ми трималися, – ділиться враженнями Максим. – На виступ кожного учасника відводилося лише п’ять хвилин. Ми представили свої проекти, нам задали ряд питань, а по завершенні настав момент очікування результатів – і це не було легко. Що ж до церемонії нагородження, наші імена назвали не одразу. Було дуже хвилююче, але, на щастя, всі наші прізвища прозвучали, тож, можна було зітхнути з полегшенням. Дуже радий, що все так склалося. Хочеться подякувати фонду Бориса Колеснікова за можливість відвідати Лондон».

«11 квітня я побував в Києві в Національному авіаційному університеті, де брав участь у фіналі конкурсу «Авіатор 2018», – розповідає Андрій. – Завдання та умови конкурсу були ідентичні торішнім, за винятком більш жорсткого обмеження часу презентації проекту в 3 хвилини. Було дуже непросто викласти всю суть свого проекту за такий короткий проміжок часу. Однак, незважаючи на складності, я отримав масу позитивних емоцій від теплої зустрічі зі знайомими, разом із якими брав участь у минулорічному конкурсі й відвідав авіасалон Ле-Бурже у Парижі.

Наступного дня, 12 квітня, пройшла церемонія нагородження переможців конкурсу. Після хвилюючого очікування я відчув непередаваний захват, побачивши себе й інших товаришів з мого університету в списку переможців».

Що ж, ще раз вітаємо наших переможців. Ви – гордість університету!

, , ,