Команда факультету КITAEP зайняла друге місце у хакатоні Student Agritech Challenge

14-5-2018    Конкурси , Преміум-новина    246

Протягом 12-13 травня в UNIT.City в Києві відбувся хакатон Student Agritech Challenge.

Student Agritech Challenge – це 30-тигодинний марафон, на якому талановита молодь представляла свої інноваційні ідеї з оптимізації та автоматизації виробництва. Допомагали командам досвідчені ментори.

Організатором заходу виступив агрохолдинг МХП, що є лідером з виробництва курятини, а також спеціалізується на вирощуванні зернових й іншій аграрній діяльності (виробництво м’ясо-ковбасних виробів та м’ясних виробів, готових до вживання).

Всього у хакатоні взяли участь 150 учасників, 23 команди. Представником Донецького національного технічного університету стала команда студентів факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки «B.S.M.D.», до складу якої увійшли:

– Богдан Самойлович;

– Сергій Нагорний;

– Максим Лебединський;

– Сергій Демидов;

– Владислав Степаненко.

Протягом 30-ти годин без перерви на сон резиденти Молодіжного Хабу вирішували кейси від Миронівського хлібопродукту. Результатом продуктивної роботи  стало почесне 2-ге місце та входження до першої п’ятірки переможців.

Винагородою для хлопців стане екскурсія до найбільшої птахофабрики в Європі, персональне менторство від фахівця МХП, можливість впровадження розробки, стажування з подальшою перспективою працевлаштування й шалена кількість вражень і. нових знайомств, 30 годин роботи, і завтра ввечері дізнаємось, скільки команд дійде до фінального пітчу, і хто отримає головний приз та поїде в інноваційний тур до Ізраїлю, чи пройде стажування в холдингу