Запрошуємо на доповідь інженера-дослідника Samsung Research Center Ukraine Артема Гавриша  (17-9-2017)

Шановні студенти та аспіранти, викладачі та співробітники Донецького національного технічного університету та індустріального інституту!

Українське Фулбрайтівське коло, Програма імені Фулбрайта в Україні, Інститут міжнародної освіти та ДонНТУ за підтримки Посольства США в Україні запрошують на доповідь випускника фулбрайтівської програми, інженера-дослідника Samsung Research Center Ukraine Артема Гавриша на тему: “Застосування нейронних мереж у комп’ютерному баченні в умовах машинобудівної галузі”.

Доповідь відбудеться 19 вересня з 11:00 до 12:00 на пленарному засіданні сьомої міжнародної науково-технічної конференції “ Моделювання і комп’ютерна графіка

за адресою: м.Покровськ, пл. Шибанкова, 2, БНЗ 3-го корпусу.

О 14 годині в приміщенні “Молодіжного хабу” планується презентація можливостей Програми імені Фулбрайта в Україні, консультаційних центрів EducationUSA і Посольства США.

Попередньо просимо заповнити реєстраційну форму:

Захід відбудеться у рамках проекту “У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України”, присвяченого святкуванню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США і 25-річчя діяльності Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні.