Активна участь викладачів ДонНТУ у Міжнародному науковому конгресі у Варшаві  (21-9-2017)

З 15 по 17 вересня 2017 року у Варшаві відбувся 7-й Міжнародний конгрес науковців Білорусі. Окрім білоруських дослідників у Конгресі взяли участь більш ніж 500 науковців з Польщі, Литви, інших країн ЄС, США та України. Конгрес був ініційований як щорічна зустріч білоруських та іноземних науковців, експертів, аналітиків, представників громадянського суспільства та державних установ. Вже кілька років поспіль цей форум проводиться за межами Білорусі. Конгрес поєднує традиційні академічні підходи і публічні дискусії на тему актуальних проблем політики, культури, освіти, науки та суспільства, а також регіональної та міжнародної співпраці.

Викладачі кафедри мовної підготовки – Оксана Попова та Ганна Піскурська отримали запрошення та взяли участь у Конгресі. Доповіді наших колег були присвячені актуальним проблемам професійної освіти майбутніх фахівців.

Презентації ДонНТУ у панелі «Освіта і наука» викликали зацікавленість іноземних колег та супроводжувались жвавою дискусією.

Участь у Конгресі стала прекрасною можливістю для обміну думками й ідеями та для встановлення неформальних контактів. Було дуже корисно познайомитись і поспілкуватись с колегами із різних країн, дізнатися про їх науковий досвід і поділитися своїм. Плідна співпраця з колегами зарубіжних вишів надихає на розробку нових навчальних та дослідницьких проектів.

Сама подорож до столиці Польщі виявилась дуже цікавою і різноманітною. Хоча Польща є нашим географічним сусідом, і історія наших країн дуже тісно пов’язана, але відвідуючи Варшаву можна зрозуміти, наскільки ми різні. Неможливо не закохатись у це стародавнє і водночас дуже сучасне місто, відкрите для гостей із усього світу. Дуже радимо усім нашим друзям і колегам завітати до Варшави, скориставшись усіма перевагами безвізу.

Оксана Попова, Ганна Піскурська,
викладачі кафедри мовної підготовки