В ДонНТУ пройшла конференція трудового колективу

Дев’ятнадцятого грудня в Донецькому національному технічному відбулася конференція трудового колективу вишу.

На початку заходу почесними грамотами за особисті трудові досягнення у професійній сфері, бездоганну багаторічну працю, плідну наукову та науково-педагогічну діяльність і з нагоди ювілею нагородили:

Тетяну Волкову, доктора геолого-мінералогічних наук, професора кафедри геології, розвідки та збагачення корисних копалин;

Ігоря Єфремова, доктора технічних наук, завідувача кафедри розробки родовищ корисних копалин;

Людмилу Сергієнко, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри вищої математики та фізики.

Після цього слово надали ректору ДонНТУ Ярославу Ляшку, який виступив із щорічним звітом щодо основних напрямів діяльності університету в 2018 році.

Серед іншого, були відзначені кафедри, які посідають перші три місця в рейтингу кафедр ДонНТУ:

1 місце – кафедра електронної техніки (ФKІТАЕР);

2 місце – кафедра мовної підготовки (ФKІТАЕР);

3 місце – кафедра економіки підприємства (ФEМ).

Також під час конференції із роз’ясненнями Положення про нагрудний знак ДонНТУ виступив перший проректор Леонід Бачурін.