Участь викладачів кафедри хімічних технологій у Міжнародній науково-технічній конференції

Напередодні Дня вишиванки та Дня Європи кафедра «Хімічні технології» у складі доцентів І.Г. Крутько, В.Ю. Кауліна та аспірантки І.І. Данило завітала до чарівного та старовинного міста Львів. Метою подорожі була участь у ІХ Міжнародній науково-технічній конференції «Поступ у нафтогазопереробній і нафтохімічній промисловості», що проходила у Львівській політехніці.

Ця подія набула величезного масштабу: наукова спільнота була представлена такими країнами, як Польща, Грузія, США, Нідерланди, Казахстан, Ізраїль і, звісно, Україна. Ця подія надала співробітникам кафедри ХТ неймовірну можливість поспілкуватися та обмінятися науковими ідеями та досвідом з видатними науковцями світового рівня.

Фото 1

Розпочато конференцію було з пленарного засідання у старовинній актовій залі головного корпусу Львівської політехніки, який, до речі, є пам’яткою архітектури. Відкриття конференції відбулося з доповідей колег з України та Польщі, які розглядали актуальні питання у сфері нафтохімічної промисловості.

Донецький національний технічний університет також був представлений двома доповідями від співробітників кафедри «Хімічні технології». Доцент В’чеслав Каулін виступив із доповіддю на тему «Low-temperature thermochemical transformations of the coal tar pitch by the chemical additives» та аспірантка Ірина Данило презентувала доповідь «Use of chemical blowing agent for boarning modified coal tar pitch».

Науковці з відомих вишів і представники підприємств дуже тепло сприйняли виступи наших співробітників і висловили схвальні відгуки та зацікавленість напрямом наших наукових досліджень. За результатами проведення конференції всі співробітники кафедри ХТ отримали сертифікати учасників ІХ Міжнародної науково-технічної конференції «Поступ у нафтогазопереробній і нафтохімічній промисловості».

Фото 7

Однак, перебування наших колег не обмежилося лише стінами Львівської політехніки, тим паче, коли у місті відбувалося свято з нагоди Дня вишиванки. Прогулянки старовинними вуличками Львову та відомою Площею Ринок, а також величний вид Театру опери та балету приємно потішили та урізноманітнили перебування усієї команди кафедри ХТ.

Подорож до Львову наших колег, що відбулась завдяки підтримки керівництва Донецького національного технічного університету та запрошенню Львівської політехніки, надала наснагу та наповнила новими науковими ідеями співробітників кафедри ХТ, за що вони висловлюють свою щиру подяку.

Колектив кафедри хімічних технологій