Студентка ФМЕХТ – призер Всеукраїнського форуму студентів політехнічних університетів  (17-5-2017)

Протягом 26-28 квітня 2017 р. у м. Миколаїв проходив Всеукраїнський форум студентів політехнічних вишів. Донецький національний технічний університет на заході представляли Микита Лефтеров (ФКНТ) і двоє студентів кафедри «Інженерна механіка» ФМЕХТ Марія Тупікіна та Володимир Дрюк. Також у форумі брали участь студенти з Вінниці, Харкова, Миколаєва, Києва, Тернополя та інших міст.

Учасники представили роботи з вирішення актуальних проблем сучасності, зокрема – виробничі, екологічні, транспортні, медичні ідеї, що в майбутньому можуть мати своє продовження.

Так, інноваційні розробки студентів були високо оцінені журі, а їх автори – нагороджені грамотами та медалями. Робота ж Марії Тупікіної «Засоби підвищення ефективності процесів механічної обробки виробів з крихких неметалічних матеріалів» посіла 3 місце на форумі.

Також в програму форуму входили 2 екскурсії: містом і на підприємство з виробництва газотурбінного устаткування, що є одним зі світових лідерів у цій сфері. На заводі проектуються та виготовляються газові турбіни для морських кораблів і суден, для електроенергетики та газотранспортних магістралей, відкриваючи світові нові можливості.

Побувавши в Миколаєві, ми не могли не відвідати один із найкращих зоопарків в Європі. Дуже вразило різноманіття тварин, велика доглянута територія зоопарку. Це подарувало багато яскравих емоцій і спогадів.

В цілому, форум показав нам, яким чином студенти можуть представити свої ідеї, дуже важливі й актуальні в наш час.

Марія Тупікіна,
студентка факультету машинобудування, екології та хімічних технологій