На базі факультету КІTАЕР ДонНТУ пройшов четвертий Всеукраїнський науково-практичний форум «ТАК»

Тридцятого листопада 2018 року в Донецькому національному технічному університеті за ініціативи кафедри автоматики та телекомунікацій факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки (ФКІТАЕР) пройшов четвертий Всеукраїнський науково-практичний форум «ТАК» (телекомунікації, автоматизація, комп’ютерно-інтегровані та інформаційні технології).

Мета заходу – популяризація технічної та ІТ-освіти в регіоні. Варто відзначити, що до складу оргкомітету увійшли не тільки науковці ДонНТУ, а й представники інших вишів і підприємств України та зарубіжжя: Ульмського університету, (Німеччина), Національного університету водного господарства та природокористування, (м. Рівне); науково-дослідної лабораторії ехатроніки та робототехніки Одеської національної академії харчових технологій (MiRONAFT), компанії RingUkraine, ТОВ «РЗА СИСТЕМЗ» та ін..

Програмою форуму було передбачено проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених «ТАК» та панельних дискусій із питань інноваційного підприємництва, розвитку стартапів, інтеграції університету та місцевої влади задля розробки «розумних рішень» у місті.

Що ж до конференції, вона охоплювала наступні напрями роботи:

– телекомунікації та інформаційна безпека;

– інформаційні технології;

– електроніка, радіоелектронні пристрої;

– автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології;

­– енергетика, електротехніка, електромеханіка та ВДЕ.

Під час панельних дискусій учасники розглянули перспективні напрями роботи Покровської міської влади та ДонНТУ в рамках меморандуму про співпрацю.

За результатами роботи конференції молодих учених буде видано збірник тез доповідей науково-практичного форуму «ТАК».

, ,