Команда ДонНТУ – призер Всеукраїнської олімпіади з охорони праці

1 (главное)Протягом 19-21 квітня 2018 року в Луцькому національному технічному університеті проходила олімпіада з дисципліни «Основи охорони праці». Від нашого вишу у студентському змаганні взяли участь студентки гірничого факультету групи ОПГм-17 Ірина Піц і Дар’я Панько під керівництвом Н.С. Білої.

19 квітня відбулося урочисте відкриття олімпіади, після чого студенти виконували першу частину завдань – розв’язання тестів за навчальною програмою дисципліни. Наступного дня проходила друга частина – виконання практичних завдань з основ охорони праці. Ввечері студенти ЛНТУ провели екскурсію містом для учасників олімпіади, в ході якої учасники відвідали замок Любарта, Луцьке підземелля та інші пам’ятки старого міста.

21 квітня відбулося нагородження переможців і урочисте закриття олімпіади. Було дуже приємно почути свій рідний ВНЗ серед числа найкращих, адже наша команда посіла 2 місце. Загалом, поїздка подарувала нам приємні та незабутні враження, нові знання, цікаві знайомства.

Ірина Піц,
ст. гр. ОПГм-17