Дні науки на гірничому факультеті ДонНТУ  (26-5-2017)

Протягом 24-26 травня 2017 р. в Донецькому національному технічному університеті на базі гірничого факультету відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Технології та процеси в гірництві та будівництві», що проводилася з метою обміну науково-технічною інформацією, визначення перспективних шляхів створення та розвитку нової техніки й технологій у гірництві та будівництві, розробки спільних наукових програм, розвитку співробітництва, консолідації вчених, фахівців і керівників промислових  підприємств для сприяння процесу подальшого розвитку техніки, технологій, методів управління в умовах кардинальної зміни економіки нашої країни.

Учасників конференції привітали ректор ДонНТУ професор Я.О. Ляшок і декан гірничого факультету професор С.В. Подкопаєв. На конференції були розглянуті актуальні питання проблем геології, еколого-економічні проблеми вугільної галузі.

Заступник директора  з виробництва Сергій Олександрович Култаєв розповів про досвід підтримання капітальних виробок в умовах шахти ім. М.С. Сургая. На пленарному засіданні також виступили аспіранти гірничого факультету Дар’я Чепіга, Світлана Сахно, аспірант ІФГП НАН України Андрій Хорольський і магістри гірничого факультету.

Особливу вдячність учасники конференції висловлюють Білозерському міському голові, випускнику ГФ Сергію Володимировичу Макєєву за допомогу в організації та проведенні конференції.

Дар’я Чепіга,
аспірант кафедри РРКК