Факультет комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки

Телефон: 099-477-67-91

E-mail: fkitaer.dekanat@donntu.edu.ua

Кабінет: 3.206

веб сайт: http://fkitaer.donntu.edu.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/Go64xywobZQДекан факультету:

доц., к.т.н.

Тарасюк Вікторія Павлівна

 

Go64xywobZQ

Заступник декана з навчально-виховної роботи зі студентами:

к.т.н. Лактіонов Іван Сергійович

Сучасна структура факультету включає 5 кафедр:

  • Автоматики та телекомунікацій , зав. каф. к.т.н., доц. Поцепаєв Валерій Валерійович
  • Електронна техніка і.о. зав. каф. д.т.н., Вовна Олександр Володимирович
  • Електрична інженеріяк.т.н. Колларов Олександр Юрійович
  • Мовна підготовки доц., к.п.н. Кабанець Марина Миколаївна

Напрями підготовки:

На факультеті здійснюється підготовка бакалаврів, спеціалістів і магістрів за наступними спеціальностями:

17 Електроніка та телекомунікації 171 Електроніка  
172

Телекомунікації та радіотехніка   

  
15 Автоматизація та приладобудування 151

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології  

 
12 Інформаційні технології 125

Кібербезпека   

 

  
14 Електрична інженерія 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка  
144 Теплоенергетика   

Останні події

Нова комп’ютерна лабораторія факультету КІТАЕР

Факультет комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки ДонНТУ не залишається осторонь технічної модернізації.

Так, влітку до університету надійшла партія сучасних комп’ютерів, завдяки чому на факультеті КІТАЕР було облаштовано нову комп’ютерну лабораторію. Потужне обладнання допоможе студентам розібратися в найскладніших процесах, провести точні розрахунки, запрограмувати комп’ютери на складні операції.

Щиро вітаємо І.С. Лактіонова – лауреата обласного конкурсу «Молода людина року 2017»!

Двадцять третього червня 2017 р. у м. Краматорськ пройшла церемонія нагородження переможців конкурсу «Молода людина року».

Приємно відзначити, що І.С. Лактіонов, кандидат технічних наук, доцент кафедри електронної техніки факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки ДонНТУ, став переможцем в номінації «Молодий вчений року».

Колектив Донецького національного технічного університету щиро вітає Івана Сергійовича та бажає нових досягнень на ниві наукової роботи.

Незабутній День факультету КІТАЕР

Дозвольте прокричати: як же здорово все вийшло! І конкурси вдалися, і концерт вийшов на славу. Одним словом, все сприяло успіху.

Дозволю собі пояснити настільки бурхливу реакцію. 25 травня свій День народження відзначив один із найкреативніших і дружних факультетів ДонНТУ, а саме – ФКІТАЕР.

В ДонНТУ пройшла Всеукраїнська конференція «АКУ-2017»

Двадцять третього травня 2017 р. на базі факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки пройшла ІII Всеукраїнська науково-технічна конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Автоматизація, контроль та управління: пошук ідей і рішень» («АКУ-2017»).

Мета конференції – обмін ідеями, дослідженнями та розробками в галузі автоматизованого управління, контролю, регулювання технологічних процесів між аспірантами, магістрантами та студентами.

Тренінг з академічної доброчесності за сприяння Посольства США в Україні

13-14 травня 2017 року в Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова відбувся дводенний тренінг на тему: “Academic writing: tools for Integrity” (“Академічне письмо як інструмент академічної доброчесності”). Від Донецького національного технічного університету у тренінгу взяла участь завідувач кафедри мовної підготовки Марина Миколаївна Кабанець.

Студент ФКІТАЕР взяв участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт технічного спрямування в напрямку «Телекомунікації»

Протягом 22-24 березня 2017 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова була проведена підсумкова наукова-практична конференція – II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт технічного спрямування в напрямку «Телекомунікації».

Студенти ДонНТУ відвідали Всеукраїнську школу свідомого студента

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького нещодавно пройшла Всеукраїнська школа свідомого студента.

ДонНТУ на заході представляли двоє студентів: Іван Демченко (ФМЕХТ) і Владислав Іванов (ФКІТАЕР).

Професори Зорі А.А. та Вовна О.В. отримали нагороду «ГРАН ПРІ»

Професори кафедри Електронної техніки Зорі А.А. та Вовна О.В. отримали нагороду «ГРАН ПРІ», як співавтори комплексу підручників та навчальних посібників нового покоління.

17-19 листопада 2016 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулася тридцята Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2016».

Представники ДонНТУ взяли участь у форумі лідерів студентського самоврядування

Студентська рада Горлівського інституту іноземних мов протягом 14-15 листопада у м. Бахмут (Артемівськ) організувала форум лідерів студентського самоврядування (СС) України, на який були запрошені 13 вишів. Від Донецького національного технічного університету в заході взяли участь два представники СС: Анастасія Гвоздь і Євгенія Карабаджак.

Як студенти ДонНТУ в ролі викладачів побували

День студента в Донецькому національному технічному університеті пройшов доволі насичено та різнопланово.

У рамках святкування деякі студенти вирішили замінити своїх викладачів і провести лекції за певними темами.

Page 1 of 41234

Факультети ДонНТУ