Студент ФКІТАЕР Ігор Бушуєв – переможець чемпіонату Донецької області з кікбоксингу

29-1-2018    Інтерв'ю , Події    296

У житті Ігор Бушуєв, студент першого курсу факультету КІТАЕР,  веселий, доброзичливий і розсудливий юнак. Але на ринзі він зовсім інший. Адже Ігор – кікбоксер і, попри свій юний вік, хлопчина має вже чимало нагород. Сьогодні ми знову зустрілись, аби поговорити про його перемогу на чемпіонаті Донецької області з кікбоксингу.

– Отже, Ігорю, новий виклик – чергова перемога. Яких зусиль вона коштувала? Як проходили тренування?

Особисто для мене підготовка проходила у тяжких умовах, адже головною проблемою було позбутися зайвої ваги. Тому й ставився до цього дуже серйозно.

– Боротьба із зайвою вагою… Користувався якимись дієтами чи просто відвідував тренажерний зал?

Усього потроху. Мій тренер говорив дуже слушну річ: «Вага зменшується завдяки збільшенню навантаження на тренуваннях і зменшенню кількості спожитої їжі». Взагалі, так воно і є.

– І багато вдалося «скинути»?

За тиждень напруженої роботи – 4 кілограми.

– Досить вражаючий результат. Із таким важким розкладом ти хоч зміг насолодитися духом Різдва та Нового року?

Я відношусь до цього скептично. Для мене це звичайні дні.

– Ти взяв участь у багатьох змаганнях. А скільки було боїв, де ти був у якості глядача?

Таке було лише одного разу – на чемпіонаті України у Києві. Ми тоді вже закінчили, а в останній день проходив відкритий всеукраїнський турнір Wizard Open. Із бійців нікого відомого я не бачив, але й вони були професіоналами своєї справи. Кожен показав свої здібності, свою майстерність і бойовий дух. До таких якостей має прагнути кожен.

– А всі ці змагання не відобразилися на успішності? До речі, як пройшла перша сесія?

Що стосується успішності – навпаки. Спорт – це кращий відпочинок для мене після навчання, бо йде чергування розумової та фізичної діяльності. Хоча я не згоден, що спорт – це лише фізичні навантаження. Стратегія із тактикою – це результат усе-таки розумової діяльності…

Що ж до першої сесії. Чесно, я дуже хвилювався. Сумлінно готувався до кожного іспиту. Непогано склав німецьку мову. Нам її дуже добре викладали, тому із задоволенням вивчав предмет. З іншими дисциплінами також справи йшли добре. Загалом, сесія складена успішно.

– Наостанок, розкажи про свої плани на майбутнє.

Хотілося б у повній мірі показати себе на чемпіонаті України й отримати довгоочікуваного КМС, але на цьому я не збираюся зупинятися. Завжди потрібно прагнути до кращого – і я дотримуюся цього плану.

Сергій Білянський,
ст. гр. СУА-15