Міжнародний досвід, або міжнародна мобільність, може стати важливим компонентом студентського та дослідницького життя кожного студента. Новий академічний досвід, потреба навчання іноземною мовою, нова культура, необхідність вміти «вижити» у спершу зовсім незнайомому оточенні та й можливість подивитися на свою країну, культуру, університет зі сторони – все це безумовні переваги міжнародної мобільності.

Атаманов Микита

Атаманов Микита

Мені завжди було цікаво спробувати свої сили у навчанні в європейському університеті . Після другого курсу в ДонНТУ я дізнався про освітню програму , яка дозволяла пройти навчання в Польщі. Для мене стало можливим здійснити свою давню мрію – отримати освіту в одному з най кращих університетів Європи. Вибір припав на факультет менеджменту Варшавського Університету (Uniwersytet Warszawski, Wydział Zarządzania).
Глушко Юлія

Глушко Юлія

На початку 2015 року мені випала унікальна можливість бути однією і з 400 студентів, які виграли стипендіальний конкурс «Польський Еразмус для України». Я була зарахована на навчання до Католицького університету Любліна імені Іоанна Павла II (Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II).
Колесник Аліна та Дранішніков Сергій

Колесник Аліна та Дранішніков Сергій

Донецький національний технічний університет відкриває перед своїми студентами велику кількість можливостей. Це не тільки високі пізнання в галузі науки та техніки, нові знайомства з цікавими людьми, збагачення своїх навичок у спорті та КВК. Наш університет також має великі зв’язки з іноземними європейськими ВНЗ та міжнародними студентськими організаціями, які час від часу влаштовують різноманітні курси та конференції у галузі IT .
Саламатіна Катерина

Саламатіна Катерина

За програмою «Польський Эразмуз для України» (Polski Erasmus dla Ukrainy) мене направили в місто Лодзь (Łódź) навчатися у Лодзькому Університеті (Uniwersytet Łódzki). Програма передбачає два семестри: літній 2014/2015 навчального року та зимовий 2015/2016 навчального року. У літньому семестрі я вивчала польську мову в Студії польської мови при Університеті. Після закінчення семестру я склала іспит на знання польської мови і отримала про це сертифікат.