peopleofneedЗа ініціативою чеської гуманітарної організації «Людина в біді»

Назва проекту: «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу»

Проект виконується в рамках міжнародної Програми «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Тривалість проекту: 20.04.2018 – 31.10.2018 рр.

Цільова  група: студенти, випускники та викладачі університету, працедавці, представники підприємств.

Проектний менеджер: Олексій Махніборода

Контакти :

тел.: +38 050 477 1259

тел.: +38 095 202 4004

www.peopleinneed.cz

Мета проекту: розвиток центрів кар’єри навчальних закладів, які здійснюють послуги з розвитку кар’єрних навичок студентів, підвищують їх конкурентоспроможність на ринку праці та допомагають працевлаштуванню випускників.

Учасники проекту:

• Донецький національний технічний університет (м. Покровськ)
  • Східноукраїнський національний університет імені Даля (м. Сєвєродонецьк)
  • Горлівський інститут іноземних мов (м. Бахмут)

Напрями діяльності за проектом:

• Розвиток партнерства між ВНЗ та працедавцями, проведення круглих столів з представниками підприємств з метою впровадження системи працевлаштування випускників.
  • Підвищення мотивації студентів, сприяння розвитку їх кар’єри та працевлаштуванню.
  • Проведення тренінгів та інших заходів за участю студентів та роботодавців з метою забезпечення конкурентоспроможності студентів на ринку праці.
  • Реконструкція, ремонт та облаштування сучасним обладнанням приміщення центру кар’єри.

Очікувані результати проекту:

• Створення сталої системи взаємодії працедавців та університету щодо забезпечення конкурентоспроможності випускників університету на ринку праці та їх працевлаштуванню.
  • Надання студентам необхідних знань та навичок щодо розробки власного резюме.
  • Набуття студентами вмінь та навичок самопрезентації під час проходження співбесід та інтерв’ю; студенти отримають інструменти, як управляти власним потенціалом у процесі пошуку роботи.
  • Підвищення поінформованості студентів щодо їх можливостей стажування та працевлаштування.
  • Регулярне консультування студентів з питань організації стажування, проходження співбесід, управління власною кар’єрою, професійним розвитком.