За підтримкою Координаційного центру переміщених ВНЗ

Британська Рада разом з Координаційним центром переміщених ВНЗ організувала Пітчинг проектів для переміщених ВНЗ в рамках проекту «Активні Громадяни».

На підготовчому етапі організатор конкурсу – Координаційний центр переміщених ВНЗ одержав 85 проектів, що були направлені на якісні соціальні зміни в українських університетах. Після попереднього відбору було відібрано 35 найкращих, серед яких –  Донецький національний технічний університет. Саме цих викладачів та студентів – авторів проектів було запрошено в Київ на Пітчинг для доопрацювання та презентації своїх ідей донорам.

Мета проекту - прикрасити зовнішній вигляд міста Покровськ шляхом оформлення стін університетського гуртожитку яскравим муралом.

Партнери проекту:

• Донецький національний технічний університет (м. Покровськ);
  • Покровська міська рада;
  • Покровська міська громада;
  • місцеві ЗМІ;
  • представники місцевого бізнесу.

Результати проекту:

Локальний рівень

• створення яскравого сучасного концептуального арт-об’єкту, який змінить урбаністичний пострадянський пейзаж міста Покровськ;
  • підвищення задоволеності місцевих мешканців зовнішнім виглядом міста.

Глобальний рівень

• активізація взаємодії місцевої громади, посилення соціальної ролі університету в житті міста;
  • популярізація міста Покровськ.

Учасники проекту:

• Галина Лисенко, начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів;
    Е-mail: halyna.lysenko@donntu.edu.ua
  • Олександра Следь, доцент кафедри менеджменту, кандидат економічних наук;
    Е-mail: oleksandra.sled@ukr.net
  • Анна Воропаєва, доцент кафедри автоматики та телекомунікації;
    Е-mail: anna.voropaieva@donntu.edu.ua
  • Олександр Мірошкін, докторант кафедри комп’ютерної інженерії;
    Е-mail: oleksandr.miroshkin@donntu.edu.ua
  • Андрій Сурженко, декан факультету машинобудування, екології та хімічних технологій.
    Е-mail: andrii.surzenkho@donntu.edu.ua

Заплановані заходи:

• Обговорення ідеї обговорення проекту
  • Створення оргкомітету
  • Оголошення конкурсу
  • Підведення підсумків конкурсу
  • Затвердження проекту
  • Пошук ресурсів, технічних виконавців
  • Реалізація проекту
  • Урочисте відкриття Арт-Маяка

Автори проекту:

• Олександра Следь, доцент кафедри менеджменту, кандидат економічних наук;
    Е-mail: oleksandra.sled@ukr.net
  • Галина Лисенко, начальник відділу з організації виховної роботи студентів.
    Е-mail: halyna.lysenko@donntu.edu.ua

Подвійна перемога ДонНТУ на конкурсі соціальних проектів

Два проекти ДонНТУ – «Арт-Маяк» та «Життя дитини: навчити, щоб зберегти!» отримали фінансування від Британської Ради в Україні.

На підготовчому етапі організатор конкурсу – Координаційний центр переміщених ВНЗ одержав 85 проектів, що були направлені на якісні соціальні зміни в українських університетах. Після попереднього відбору було відібрано 35 найкращих. Саме цих викладачів та студентів – авторів проектів було запрошено в Київ на Пітчинг для доопрацювання та презентації своїх ідей донорам.