Міжнародна діяльність

Візит делегації  до Кайзерслаутерна
previous arrow
next arrow
Slider

Проректор з міжнародних зв’язків ДонНТУ

Швець Ірина Борисівна

тел.:+38 099 2208813

 

Виконуючий обов’язки начальника відділу міжнародних зв’язків

Оксана Павлівна Верещак

тел.:+38 095 4550610

Візит професора Політехнічного Інституту Лейрії Нуно Алмейда (м. Лейрія, Португалія) до ДонНТУ

2

Нещодавно в рамках програми академічної мобільності Еразмус+ (КA1 – Learning Mobility) відбувся візит до ДонНТУ професора Політехнічного Інституту Лейрії Нуно Алмейда  (м. Лейрія, Португалія). Міжуніверситетською угодою між ДонНТУ та Політехнічним Інститутом Лейрії передбачено не тільки обмін викладачами та студентами, а й запровадження різних форм співпраці. Про це та інші можливості […]

Міжнародна співпраця науковців ДонНТУ та Політехнічного Інституту Візеу (м. Візеу, Португалія) з проблем екології водних ресурсів

15

Продовженням співпраці з португальськими колегами стало наукове стажування викладачів ДонНТУ в Політехнічному Інституті Візеу (IPV) в рамках програми академічної мобільності Еразмус+ (КA1 – Learning Mobility). У травні Євген Збиковський, завідувач кафедри хімічних технологій та Ірина Швець, проректор з міжнародних зв’язків здійснили навчальний візит до Політехнічного Інститу Візеу. Така співпраця з португальськими колегами стала можливою завдяки участі ДонНТУ у консорціумі політехнічних університетів Португалії, членом якого наш Університет став у 2017 р. Метою співпраці вишів консорціуму є не тільки розвиток відносин з питань навчальної роботи, а також організація сумісних наукових досліджень та обмін професійним досвідом. Основним напрямом наукового співробітництва вишів стала проблематика підготовки питної води для населення та очищення стічних вод.

Лекція професора Технічного Інституту Лейрії

8C524FBC 29DB 4ABA 8453 CC96EE200B44

Шановні викладачі та студенти!

30 травня в 11.30 (аудиторія 1.211) відбудеться лекція професора Технічного Інституту Лейрії (м. Лейрія,Португалія), координатора мігістерської програми “Маркетинг та туризм” Nuno Miguel Castanheira Almeida (PhD in Business Administration).

Запрошуються всі бажаючі.

Тренінги з мінної безпеки викладачів ДонНТУ разом з фахівцями Данської Ради у справах біженців для школярів Донеччини

1

Нещодавно викладачі кафедри хімічних технологій Донецького національного технічного університету разом з фахівцями Данської Ради у справах біженців – Данської Групи з розмінування (Danish Refugee Council – Danish Demining Group) організували тренінг для школярів області з проблеми мінної безпеки.

Тренінг проходив у містах Красногорівка та Волноваха. Вибір припав саме на ці міста не випадково. Околиці Красногорівки знаходяться всього в 1800 м від позицій бойовиків. Практично щодня відбуваються обстріли, незважаючи на постійно декларовані мінською групою перемир’я. Зустріти в Красногорівці боєприпаси, що не вибухнули, снаряд, міну або інший вибуховий пристрій не складає великих труднощів. В першу чергу в небезпеці знаходяться діти. Їх навчання відбувається в екстремальних умовах – відсутнє опалення, вже третій рік немає газу і постійні перебої з електрикою.

Візит молодих науковців – стипендіатів програми Леонарда Ейлера до університету Штутгарта

2

В рамках стипендіальної програми Леонарда Ейлера від DAAD у березні старший викладач Ю. Дікова та магістри А. Любимов, І. Береза і Г. Нещадина здійснили візит до Центра високопродуктивних обчислень при Штутгартському університеті (Німеччина), де працювали над своїми науковими роботами під керівництвом професора кафедри комп’ютерної інженерії В.А. Святного. Під час наукового стажування нами успішно було освоєно лекційно-практичний курс CFD with OpenFOAM, який викладався науковцями Університету Штутгарта, Інституту технологій м. Карлсруе, Університету Зигена та Технологічного університету Регенсбурга. По закінченню курсів всі учасники отримали сертифікати.

Наукова співпраця кафедри комп’ютерної інженерії ДонНТУ з німецькими університетами

2 small

Завідувач кафедри «Комп’ютерна інженерія» проф. В.А. Святний мав трьохмісячний науковий візит в якості гостя-професора до надпродуктивного обчислювального центру Штутгартського університету. Візит відбувся на запрошення почесного доктора ДонНТУ, директора центру проф. Міхаеля Реша в рамках угоди про співпрацю між університетами.

Спільні з німецькими колегами наукові дослідження належать до проблем паралельного моделювання складних динамічних систем з зосередженими й розподіленими параметрами, побудови й застосування розподілених паралельних моделюючих середовищ універсального та проблемно орієнтованого призначень.

Наукове стажування в дослідницькому центрі наукового моделювання SRC SimTech (Німеччина)

3

В рамках договору про наукове співробітництво та за підтримки німецької Служби академічних обмінів (DAAD) відбулося наукове стажування завідувача кафедри прикладної математики та інформатики, д.т.н., проф. О. Дмитрієвої в дослідницькому центрі наукового моделювання Simulation Technology (SRC SimTech) університету Штуттгарта (Німеччина).

Дослідницький центр наукового моделювання SimTech об’єднує в кластер близько 200 вчених для проведення досліджень, спрямованих на розробку нових технологій моделювання. Робота кластера концентрується на актуальних дослідницьких напрямках в природничих та інженерних науках. В сфері наукових інтересів SRC SimTech знаходяться як традиційні проблеми моделювання складних динамічних систем радіоелектроніки, енергетики, хімічних технологій, ядерної фізики, автоматизації технологічних процесів, так і порівняно нові проблеми захисту навколишнього середовища, метеорології, біотехнологій, технологій сипучих матеріалів, молекулярної динаміки, біомеханіки. Програмна підтримка дослідницьких програм SimTech базується на інтернет платформі віртуальної програмної лабораторії моделювання ViPLab. Поряд з потужним обчислювальним ядром ViPLab забезпечує 3D візуалізацію отриманих результатів.

Мережевий візит у Суми – або хочеш змінити своє життя  – починай з себе!

DSC 0797

Нещодавно у місті Суми відбувся Національний мережевий візит “Active Citizens Ukraine” від Британської Ради в Україні. Тридцять активістів з різних куточків України зібралися для обміну новими ідеями.  ДонНТУ представляли студентки гірничого факультету Людмила Доля, Ольга Сільченко та студент факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки Олександр Чумаченко.

Участь студентів ДонНТУ в національному навчальному візиті «Student Action – ефективні студентські організації»

1

З 15 по 17 березня в м. Запоріжжя відбувся національний навчальний візит «Student Action – ефективні студентські організації», який проводився Британською Радою в Україні. До складу 30 учасників візиту ввійшли двоє студентів ДонНТУ – Едуард Романченко (гірничий факультет) і Маргарита Біленська (факультет економіки та менеджменту).

Навчальний візит студентів ДонНТУ на Волинь у рамках програми Британської Ради «Активні громадяни»

IMG 20180312 001040

З 6 березня по 9 березня в Луцьку відбувся навчальний візит учасників програми  «Active Citizens Ukraine» від Британської Ради в Україні. 30 громадських діячів із різних міст України, різних університетів, молодіжних центрів і громадських організацій приїхали на Волинь, аби пройти базовий тренінг програми та познайомитися з успішним досвідом реалізації громадських та культурних ініціатив.

Донецький національний технічний університет у візиті представляла студентська команда у складі Софії Гайдаш (ФМЕХТ), Анастасії Малапури (ФЕМ), Ігоря Чельтера (ФКНТ), Анни Удинської та Антона Бензаря (ФКІТАЕР).

Page 1 of 1312345...Остання »

Конкурси, гранти, проекти

Наразі не має актуальних пропозицій