Міжнародна діяльність

6 1
Візит делегації  до Кайзерслаутерна
previous arrow
next arrow
Slider

Проректор з міжнародних зв’язків ДонНТУ

Швець Ірина Борисівна

тел.:+380 99 2208813

 

Виконуючий обов’язки начальника відділу міжнародних зв’язків

Верещак Оксана Павлівна

тел.:+380 95 4550610

Покровськ – Кайзерслаутерн: співробітництво триває

6

У серпні 2018 року у рамках спільних досліджень наночасток викладачі Донецького національного технічного університету Андрій Топоров, Павло Третьяков і Ольга Алексєєва  відвідали Технічний університет Кайзерслаутерна. Цього разу проводилися дослідження з реалізації спільно розроблених математичних моделей у вигляді чисельних рішень. Слід зазначити, що Технічний університет Кайзерслаутерна має в своєму розпорядженні один з найпотужніших серед ВНЗ Німеччини обчислювальний кластер і комплекс ліцензійного програмного забезпечення. За підтримкою завідувача кафедри механічної технології часток, почесного доктора ДонНТУ Сергія Антонюка науковці ДонНТУ отримали доступ до обчислювальних ресурсів кластера. Використовуючи сучасні програмні комплекси з моделювання, вдалося в короткі терміни провести всі заплановані розрахунки.

Розвиток Центру кар’єри ДонНТУ за сприяння міжнародного проекту USAID

2 (1)

Донецький національний технічний університет став учасником міжнародного проекту «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу». Проект був ініційований чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» та виконується в рамках міжнародної Програми «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В проекті приймають участь три переміщених ВНЗ: Донецький національний технічний університет, Східноукраїнський національний університет імені Даля та Горлівський інститут іноземних мов.

Метою проекту є розвиток центрів кар’єри навчальних закладів, які здійснюють послуги з розвитку кар’єрних навичок студентів, підвищують їх конкурентоспроможність на ринку праці та допомагають працевлаштуванню випускників. В рамках проекту передбачено реконструкцію, ремонт та облаштування сучасним обладнанням приміщення Центру кар’єри ДонНТУ на суму майже 400 тис. грн. Працівники Центру кар’єри ДонНТУ приймуть участь у серії тренінгів та ознайомляться з досвідом роботи центру кар’єри партнерського ВНЗ – Українського католицького університету.

Підготовка фасилітаторів ДонНТУ за проектом Британської Ради «Активні громадяни»

5

З 5 по 9 серпня 2018 року в м. Яремче проходив національний семінар-навчання для фасилітаторів партнерів Британської ради в рамках проекту «Активні громадяни». Донецький національний технічний університет є партнером Британської Ради та ефективно співпрацює з нею вже тривалий час, тому наш виш зацікавився можливістю пройти навчання. Учасниками семінару стали: Яна Кот, заступник начальника підрозділу з організації виховної роботи студентів, Маргарита Біленська, культорганізатор підрозділу з організації виховної роботи студентів; Анна Воропаєва, доцент кафедри автоматики та телекомунікацій.

Участь науковців ДонНТУ у міжнародній виставці хімічного обладнання

IMG 005

Продовженням співпраці з німецькими колегами стала участь у семінарі викладача ДонНТУ в Технічному Університеті Кайзерслаутерна в рамках програми спільних наукових досліджень України та Німеччини. У червні Андрій Топоров, в.о. завідувача кафедри обладнання перероблювальних технологічних комплексів, здійснив візит до Технічного Університету Кайзерслаутерна.

Знайомство викладачів ДонНТУ із досвідом американської системи освіти “від людини до людини”

Fulbright 1

Завідувач кафедри мовної підготовки Марина Кабанець взяла участь у серії семінарів Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні під назвою «Що потрібно для успіху в академічному світі?». Семінари для викладачів проходили в рамках проекту «Сила фулбрайтівського досвіду: можливості професійного розвитку для викладачів внутрішньо переміщених університетів зі Сходу України» за підтримки […]

Візит делегації ДонНТУ до  Технічного Університету Гамбург-Харбург

1

У липні делегація Донецького національного технічного університету у складі ректора Я.О. Ляшка і проректора з наукової роботи Є.О. Башкова відвідали з візитом давнього партнера ДонНТУ – Технічний Університет Гамбург-Харбург (Technische Universität Hamburg-Harburg). Зустріч відбувалася за запрошенням професора Інституту технологій переробки твердих і сипких матеріалів Штефана Гайнріха, який у 2015 році […]

Візит професора Політехнічного Інституту Лейрії Нуно Алмейда (м. Лейрія, Португалія) до ДонНТУ

2

Нещодавно в рамках програми академічної мобільності Еразмус+ (КA1 – Learning Mobility) відбувся візит до ДонНТУ професора Політехнічного Інституту Лейрії Нуно Алмейда  (м. Лейрія, Португалія). Міжуніверситетською угодою між ДонНТУ та Політехнічним Інститутом Лейрії передбачено не тільки обмін викладачами та студентами, а й запровадження різних форм співпраці. Про це та інші можливості […]

Міжнародна співпраця науковців ДонНТУ та Політехнічного Інституту Візеу (м. Візеу, Португалія) з проблем екології водних ресурсів

15

Продовженням співпраці з португальськими колегами стало наукове стажування викладачів ДонНТУ в Політехнічному Інституті Візеу (IPV) в рамках програми академічної мобільності Еразмус+ (КA1 – Learning Mobility). У травні Євген Збиковський, завідувач кафедри хімічних технологій та Ірина Швець, проректор з міжнародних зв’язків здійснили навчальний візит до Політехнічного Інститу Візеу. Така співпраця з португальськими колегами стала можливою завдяки участі ДонНТУ у консорціумі політехнічних університетів Португалії, членом якого наш Університет став у 2017 р. Метою співпраці вишів консорціуму є не тільки розвиток відносин з питань навчальної роботи, а також організація сумісних наукових досліджень та обмін професійним досвідом. Основним напрямом наукового співробітництва вишів стала проблематика підготовки питної води для населення та очищення стічних вод.

Лекція професора Технічного Інституту Лейрії

8C524FBC 29DB 4ABA 8453 CC96EE200B44

Шановні викладачі та студенти!

30 травня в 11.30 (аудиторія 1.211) відбудеться лекція професора Технічного Інституту Лейрії (м. Лейрія,Португалія), координатора мігістерської програми “Маркетинг та туризм” Nuno Miguel Castanheira Almeida (PhD in Business Administration).

Запрошуються всі бажаючі.

Тренінги з мінної безпеки викладачів ДонНТУ разом з фахівцями Данської Ради у справах біженців для школярів Донеччини

1

Нещодавно викладачі кафедри хімічних технологій Донецького національного технічного університету разом з фахівцями Данської Ради у справах біженців – Данської Групи з розмінування (Danish Refugee Council – Danish Demining Group) організували тренінг для школярів області з проблеми мінної безпеки.

Тренінг проходив у містах Красногорівка та Волноваха. Вибір припав саме на ці міста не випадково. Околиці Красногорівки знаходяться всього в 1800 м від позицій бойовиків. Практично щодня відбуваються обстріли, незважаючи на постійно декларовані мінською групою перемир’я. Зустріти в Красногорівці боєприпаси, що не вибухнули, снаряд, міну або інший вибуховий пристрій не складає великих труднощів. В першу чергу в небезпеці знаходяться діти. Їх навчання відбувається в екстремальних умовах – відсутнє опалення, вже третій рік немає газу і постійні перебої з електрикою.

Page 1 of 1412345...Остання »