Міжнародна діяльність

6 1
Візит делегації  до Кайзерслаутерна
previous arrow
next arrow
Slider

Проректор з міжнародних зв’язків ДонНТУ

Швець Ірина Борисівна

тел.:+380 99 2208813

 

Виконуючий обов’язки начальника відділу міжнародних зв’язків

Верещак Оксана Павлівна

тел.:+380 95 4550610

Пітчинг соціальних ініціатив у Покровську: проекти-переможці від ДонНТУ

8

Нещодавно в рамках програми Британської Ради «Активні Громадяни» та за підтримки Покровської міської ради у місті Покровськ було проведено Пітчинг соціальних проектів. ДонНТУ вкотре долучився до програм Британської Ради та став активним учасником конкурсу проектів, направлених в першу чергу на розвиток міста. Слід зазначити, що ДонНТУ вже не в перше бере участь у програмі «Active Citizens».

Цього річ проекти оцінювало журі у складі представників посольства Великої Британії, Британської Ради, Покровської міської ради та представників громадськості міста. Серед сімнадцяти проектів-переможців, що отримали фінансування і підтримку з боку Британської Ради та Покровської міської ради, шість було представлено викладачами та студентами нашого університету.

ДонНТУ- учасник команди-переможця конкурсу 2018 року Еразмус+

3

Шостого листопада у місті Київ, в рамках Міжнародного інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ відбувся семінар для переможців конкурсу проектів Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти. Від ДонНТУ в семінарі взяли участь доцент кафедри прикладної математики та інформатики Н.С.Костюкова та головний бухгалтер С.Я.Міщенко. Семінар проводився на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка і був присвячений новим особливостям впровадження проектів та управління коштами. Організатори семінару розповідали про особливості управління та звітності для українських університетів, національні особливості впровадження проектів. Оскільки всі проекти-переможці пов’язані з модернізацією освітніх програм, зацікавленість викликали доповіді представників Національного офісу Еразмус+ в Україні щодо інструментів модернізації вищої освіти.

В ДонНТУ нагородили фіналістів кваліфікаційного етапу змагань з кіберспортивної дисципліни DOTA 2

1 (2)

Євген Башков, проректор ДонНТУ з наукової роботи, керівник міжнародного проекту “GameHub: Співробітництво між підприємствами та університетом в області ігрової індустрії в Україні”, нагородив пам’ятними подарунками фіналістів кваліфікаційного етапу з кіберспортивної дисципліни DOTA 2 – команди Nasos Vincer (капітан – Едуард Калюжний) та Witchers (капітан – Олег Замковий), які пройшли онлайн-етап Всеукраїнських змагань із електронного спорту серед здобувачів вищої освіти “Ukrainian University Open 2018”.

В ДонНТУ пройшов кваліфікаційний етап змагань з кіберспортивної дисципліни DOTA 2

IMG 4586

З першого по шосте листопада 2018 р. у Донецькому національному технічному університеті пройшов кваліфікаційний етап з кіберспортивної дисципліни DOTA 2 для участі у Всеукраїнських змаганнях з електронного спорту серед здобувачів вищої освіти “Ukrainian University Open 2018”.

Змагання з електронного спорту проводяться з метою залучення молоді до спільної взаємодії та об’єднання у спортивному русі, а також впровадження інноваційних підходів до розвитку спорту в закладах вищої освіти.

В ДонНТУ пройшла тестова підготовча гра з кіберспортивних дисциплін

6

Двадцять дев’ятого жовтня в Донецькому національному технічному університеті пройшла тестова підготовча гра з кіберспортивних дисциплін для участі у Всеукраїнських змаганнях з електронного спорту серед здобувачів вищої освіти “Ukrainian University Open 2018”. Тестова гра була проведена з кіберспортивної дисципліни DOTA 2. Учасниками стали чотири команди, до складу яких увійшли студенти факультетів […]

Студенти ДонНТУ взяли участь у тренінгу «Підготовка до успішного працевлаштування»

4

Протягом 16-17 жовтня в Донецькому національному технічному університеті проходив дводенний тренінг «Підготовка до успішного працевлаштування», організований у ході реалізації міжнародного проекту «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу» за підтримки Чеської неурядової міжнародної організації «Людина в біді» в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з […]

Тренінг «Кроки кар’єрного зростання» від Українського Католицького Університету в рамках міжнародного проекту USAID

3

Дванадцятого жовтня в Донецькому національному технічному університеті на базі Молодіжного Хабу відбувся тренінг для студентів «Кроки кар’єрного зростання». Цей тренінг є другим у низці заходів, що проходять в ДонНТУ в рамках міжнародного проекту «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу» за сприянням Чеської неурядової міжнародної організації «Людина в біді» в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Тренером виступив Павло Худ, керівник відділу рекрутингу та студентської кар’єри Українського католицького університету.

Участь ДонНТУ у міжнародному воркшопі Британської Ради за програмою «Активні громадяни» (м. Олд Віндзор, Велика Британія)

1 (1)

В серпні протягом 5 днів у Великій Британії (м. Олд Віндзор) відбувся Міжнародний воркшоп з розвитку фасилітаторів програми «Активні громадяни», організатором якого виступив головний  офіс Британської Ради в Сполученому Королівстві. Учасниками воркшопу стали 50 представників партнерських організацій Британської Ради з 13 країн світу: Великої Британії, США, Бразилії, Південної Кореї, України, Мексики, Марокко, Бангладеш, М’янми, Пакистану, Палестини, Саудівської Аравії, Фіджі.

Від України представниками заходу світового рівня стали Олена Хіль – голова громадської організації “Відкритий Університет Майдану”  (м. Київ) та Галина Лисенко – начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів ДВНЗ «ДонНТУ» (м. Покровськ). Для ДонНТУ участь у такому воркшопі стала визнанням активної роботи нашого Університету у всіх проектах Британської Ради в Україні.

В ДонНТУ пройшов круглий стіл, присвячений підведенню підсумків виконання проекту “GameHub”

10

Дев’ятого жовтня в Донецькому національному технічному університеті пройшов круглий стіл, присвячений підведенню підсумків виконання проекту Еразмус+  “GameHub: Співробітництво між підприємствами та університетом в області ігрової індустрії в Україні”. Учасниками заходу стали студенти, викладачі, представники адміністрації та співробітники вишу.

ДонНТУ є учасником проекту “GameHub” з жовтня 2015 року. Втілення гранту в умовах університету мало на меті запровадження нової спеціальності, яка користується попитом серед учнівської молоді Донбасу з подальшим гарантованим працевлаштуванням у регіональних ІТ-компаніях ігрової спрямованості.

Стажування викладачів кафедри мовної підготовки в Університеті Отто-фон-Герике (Німеччина)

3

В рамках проекту «Технічні дисципліни німецькою мовою» за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) викладачі кафедри мовної підготовки О. Верещак та О. Попова проходили стажування в Університеті Отто-фон-Герике, м. Магдебург. Магдебурзький університет є одним із провідних технічних вишів Німеччини, що має величезний потенціал. Сьогодні в Університеті Магдебурга навчаються понад 14,5 тисяч студентів з різних країн світу.

Мета перебування викладачів ДонНТУ у Німеччині була пов’язана з організацією і викладанням  німецької мови для студентів технічних спеціальностей ДонНТУ, обміном досвідом у викладанні німецької мови, а також удосконаленням володіння німецькою мовою. Візит відбувся на запрошення проф. Мартіна Вольтера, директора Інституту електричних енергетичних систем і за сприяння професора ДонНТУ  В.А. Святного.

Page 1 of 1512345...Остання »