Міжнародна діяльність

6 1
Візит делегації  до Кайзерслаутерна
previous arrow
next arrow
Slider

Проректор з міжнародних зв’язків ДонНТУ

Швець Ірина Борисівна

тел.:+380 99 2208813

 

Виконуючий обов’язки начальника відділу міжнародних зв’язків

Верещак Оксана Павлівна

тел.:+380 95 4550610

Семінар за Програмою академічних обмінів ім. Фулбрайта

1

7-8 лютого у м. Вінниця відбувся семінар на тему: «Демократія, американська політика, вибори та політична комунікація», який було організовано у рамках Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта в Україні. Захід проводився за підтримки Посольства США в Україні і мав за мету реалізацію проекту «Американська парадигма академічного зростання». Цей проект передбачає проведення […]

Проект ДонНТУ «Вода: життя чи небезпека» −  наша нова  перемога на конкурсі проектів соціальної дії

1

З 1 по 4 лютого 2019 р. у м. Святогірськ відбувся пітчинг проектів соціальної дії для мешканців Донецької та Луганської областей за підтримки Британської Ради. ДонНТУ презентував два проекти. Один з проектів під назвою «Вода: життя чи небезпека?» має за мету проведення комплексу заходів з визначення якості води. Авторами проекту є В’ячеслав Каулін, доцент кафедри хімічних технологій та Ірина Данило, молодший науковий співробітник кафедри. Другий проект «Family vocation space», автором якого є Анна Воропаєва, доцент кафедри автоматики та телекомунікацій, передбачав створення дитячої ігрової кімнати у гуртожитку.

Новітнє лабораторне обладнання від німецького консула

13

Візит генерального консула Німеччини у Донецькій області пана Вольфганга Мьоссінгера до ДонНТУ завжди є дуже важливою подією. Пан Вольфганг Мьоссінгер є давнім другом нашого Університету  два роки назад він був обраний почесним професором ДонНТУ. Наш німецький друг завжди жваво цікавиться університетським життям, підтримує і допомагає студентам і викладачам вишу у складні часи. Ось і цього разу пан генеральний консул приїхав до нашого Університету з приємною місією: передати нове технологічне обладнання для Лабораторії води, яка була створена за безпосередньою участю пана Вольфганга Мьоссінгера.

Стартова зустріч учасників проекту Еразмус+ “Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens”

Фото4

З 16 по 18 січня 2019 року в Університеті Вітовта Великого (м. Каунас, Литва) відбулася стартова зустріч учасників проекту “Еразмус+: Розвиток потенціалу вищої освіти”, що має назву “Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens” (598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP), у роботі якої взяли участь представники шести європейських організацій-партнерів та дев’яти українських. ДонНТУ […]

Форум кар’єри ДонНТУ: нові горизонти співпраці з підприємствами регіону

IMG 8812

Тринадцятого грудня в Донецькому національному технічному університеті пройшов Форум кар’єри, організований у ході реалізації міжнародного проекту «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу» за підтримки Чеської неурядової міжнародної організації «Людина в біді» в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Захід зібрав студентську молодь, викладачів вишу та представників провідних підприємств міста та регіону.

Участь ДонНТУ в міжнародному проекті «Прогресивне управління університетом» (м. Брно, Чеська Республіка): третя тижнева сесія

3.3

11 – 17 листопада 2018 року відбувся черговий візит учасників проекту «Прогресивне управління університетом» до Університету ім. Т.Г. Масарика (м. Брно, Чеська Республіка). Освітня поїздка здійснювалась за сприянням Спілки ректорів вищих навчальних закладів України та Американської Ради з міжнародної освіти. До проекту залучено 25 провідних українських університетів, серед яких три переміщених, у тому числі – ДонНТУ. Головною метою проекту «Прогресивне управління університетом» є сприйняття подальшого розвитку вищої освіти в Україні за допомогою навчання представників університетів, які задіяні у сферах, що є важливими для ефективного управління університетом та інтернаціоналізації.

Звичайна студентська практика в австрійський компанії “Fabasoft” (як я став стажером за кордоном)

1

Восени 2017 року я дізнався про можливість проходження практики в австрійській компанії “Fabasoft”, яка займається розробкою програмного забезпечення як для комерційних цілей, так і для використання органами державної влади. Саме тоді я розмислював над тим, де ж проходити переддипломну практику. На той момент я вже вивчав німецьку мову і мав непоганий рівень володіння.

Мені потрібно було терміново написати резюме та мотиваційного листа німецькою мовою, а потім відправити документи електронним листом. У середині січня мені зателефонували та призначили співбесіду в телефонному режимі. Я дуже хвилювався щодо цього. На щастя, я вже спілкувався з іноземцями на різних всеукраїнських і міжнародних виставках, але телефонна розмова повністю відрізняється від розмови наживо. Після цього пройшов ще деякий час і мені дали згоду на оформлення документів. Невдовзі прийшов і лист «Ласкаво просимо до команди “Fabasoft”».

Симпозіум викладачів англійської мови професійного спрямування за проектом Британської Ради в Україні «Англійська мова для університетів»

МП симп 3

22 – 24 листопада в місті Київ відбувся Симпозіум викладачів англійської мови професійного спрямування (National Symposium on Excellence in Internationalisation and ESP in Higher Education) в рамках проекту Британської Ради в Україні «Англійська мова для університетів». Учасниками проекту наразі є 32 університети України, представники яких зібрались, щоб поділитися досвідом упровадження інновацій та нових підходів до викладання англійської мови професійного спрямування. ДонНТУ на симпозіумі представляла завідувач кафедри мовної підготовки Марина Кабанець.

Початок нового Еразмус+ проекту у ДонНТУ

ДонНТУ

15 листопада 2018 року — офіційна дата початку роботи за проектом “Еразмус+: Розвиток потенціалу вищої освіти”, що має назву “Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens” (598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP), скорочено –  dComFra. Учасником проекту наш університет став за результатами конкурсу 2018 року. Метою проекту є підвищення цифрової компетентності українських вчителів та інших громадян.

Переможці конкурсу «Програміст 2018» відвідали виставку CEATEC JAPAN 2018

1

Нещодавно команда студентів ДонНТУ повернулася з країни, де сходить сонце – Японії. Наша команда з чотирьох студентів: Андрія Бардакова, Євгена Берника, Олександра Кривенка, Євгена Тулякова та випускника ДонНТУ Микити Хоменко стала переможцем конкурсу “Програміст 2018” від Фонду Бориса Колесникова і у складі української делегації відвідала у місті Токіо міжнародну  виставку передових […]