Міжфакультетський Центр сталого розвитку отримав європейське обладнання за проектом HETES  (23-5-2017)

В рамках проекту TEMPUS HETES 543966-TEMPUS-2013-BE-TEMPUS-JPCR «Вища інженерна освіта для екологічно сталого промислового розвитку» ДонНТУ отримав  найсучасніше обладнання для оснащення міжфакультетського центру зі сталого екологічного розвитку промисловості. Такий центр має стати платформою для співпраці вищих навчальних закладів, промисловості, органів влади відповідно до потреб стійкого суспільства.

Проект передбачає залучення промислових підприємств вугільної, металургійної та машинобудівної галузей економіки. За умовами грантової угоди отримане обладнання має бути використано для вирішення міждисциплінарних проблем забезпечення технологічної взаємодії, необхідної для екологічно-орієнтованих промислових перетворень. Комп’ютерне та інформаційно-комунікаційне обладнання виготовлено провідними європейськими виробниками.

Євген Збиковський,
завідувач кафедри хімічних технологій