Фінальна зустріч партнерів проекту HETES у Льовенському Католицькому Університеті (м. Гент, Бельгія)  (10-7-2017)

Нещодавно у Льовенському Католицькому Університеті (м. Гент, Бельгія) проходила VII координаційна зустріч по проекту “Вища інженерна освіта для екологічно стійкого промислового розвитку” (HETES). У зустрічі прийняли участь представники 6 університетів-партнерів з Бельгії, Великобританії та України, а також представники державного підприємства «Український дослідно-технологічний центр металургійної промисловості «Енергосталь» (м. Харьків). Від ДонНТУ у зустрічі прийняли участь проректор з міжнародних зв’язків Ірина Швець та завідувач кафедри хімічних технологій Євген Збиковський.

Під час зустрічі всі партнери зробили доповіді про кінцеві результати, які були досягнуті партнерами згідно плану проекту. Представниками університетів було також обговорено перелік заходів для підготовки фінального звіту за проектом. Під керівництвом координатора проекту, пана Гірта Де Лепелєер було заслухано основні питання для підготовки до моніторингового візиту, який мав відбутися в Івано-Франківскому національному технічному університеті нафти та газу. Координатором проекту від України проректором Національної металургійної академії України Володимиром Шатохою було запропоновано основні питання до звітування адміністраторам українського офісу Еразмус+, а також було обговорено низку адміністративних питань.

Доклад ДонНТУ про досягнення в проекті HETES було вислухано з великою увагою і визвало жваве обговорення. Головним результатом виконання проекту HETES є впровадження у якості нормативної дисципліни «Стратегія сталого розвитку» в навчальний план підготовки магістрів із спеціальності «Екологія». Для поширення європейського досвіду в ДонНТУ було створено Міжфакультетський центр сталого розвитку, у склад якого на першому етапі функціонування Центру увійшли гірничий факультет та факультет машинобудування, екології та хімічних технологій.

Команда проекту HETES пропонує всім факультетам приєднатися до поширення практики викладання дисципліни «Стратегія сталого розвитку» магістрантам, що буде максимально наближати програми навчання до європейських стандартів.

Ірина Швець,
проректор з міжнародних зв’язків