В #ДонНТУ стартує акція «Торбинка добра» до Дня Святого Миколая

47369518581760 n

В Донецькому національному технічному університеті стартує акція «Торбинка добра» до Дня Святого Миколая, що має на меті за допомогою небайдужих студентів і працівників вишу підготувати невеличкі подарунки для дітей із нелегкими життєвими обставинами.

Уже не за горами різдвяні свята. Атмосферу наповнить сміх, радість, щирі посмішки та відчуття дива. Однак ті діти, яким не вистачає турботи та любові, особливо гостро відчувають розчарування.

Тож, аби подарувати таким діткам святковий настрій, рада студентського самоврядування ДонНТУ оголошує старт збору коштів, солодощів і подарунків для дітей-сиріт.

Кожен може долучитися і подарувати щиру посмішку дитині. В рамках акції до 17 грудня включно в кабінеті 3.5 збираємо солодощі, фрукти, іграшки і кошти, на які закупимо невеличкі подарунки дітям.

Усі зібрані речі напередодні свята рада студентського самоврядування ДонНТУ привезе до дитячого будинку.

Як взяти участь:

– принести до кабінету 3.5 подарунок діткам на зимові свята (іграшки, ігри; солодощі та фрукти приносити бажано в останні дні збору);

– пожертвувати певну суму грошей. На всі зібрані кошти ми закупимо необхідні подарунки.