Унікальна можливість відвідати місто Сіетл (США)

Унікальна можливість кращим студентам технічних спеціальностей відвідати місто Сіетл (США) і на власні очі побачити найбільші авіабудівні заводи компанії Boeing.
 До участі у проекті «Future of Ukraine» запрошуються студенти, які:
✓ Полюбляють нестандартні та творчі задачі
✓ Опановують професію в галузі STEM (Science-Technology-Engineering-Mathematics)
✓ Відчувають в собі сили стати ефективним та корисним членом команди для розробки технологій майбутнього вже сьогодні
✓ Мають достатню підготовку з фізики, математики, ІТ та англійської мови, а також знання та навички, що дозволять працювати над інженерним проектом
 Більш детальна інформація на веб-сайті http://eqmi.kpi.ua/fest

Організатори: «Благодійний Фонд імені Святого Володимира» у партнерстві з НТТУ «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського».