Зустріч студентів ДонНТУ з представниками ПАТ «Азовсталь»

Чотирнадцятого березня до Донецького національного технічного університету завітало керівництво кадрової служби ПАТ «МК «Азовсталь» (група «Метінвест»). На зустрічі були присутні студенти факультетів КІТАЕР і МЕХТ, представники адміністрації вишу, викладачі, співробітники, а також делегати з Індустріального інституту.

Мета заходу – донесення інформації про можливості працевлаштування й налагодження договірних відносин комбінату з ДонНТУ.

Так, у вступній промові Вадим Кочетков, начальник відділу кадрів, розповів про підприємство та його діяльність в цілому, зокрема, про особливості виробництва та трудового процесу. Окремо Вадим Миколайович торкнувся питань щодо умов праці, рівня заробітної плати і загалом тих переваг, які отримують особи при працевлаштуванні на металургійний комбінат.

Також із доповіддю виступила Олена Полякова, начальник відділу моніторингу освітніх потреб. Вона детально розповіла про навчання працівників та про сутність програми кадрового резерву.

По закінченні виступу викладачі університету задали гостям ряд запитань щодо працевлаштування і роботи студентів, а також – про можливості проходження ними практики.

Завершився захід закликом молоді розпочинати свою трудову кар’єру в ПАТ «МК «Азовсталь» і переговорами між представниками комбінату та адміністрації щодо подальшої співпраці.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу