Зустріч студентів ДонНТУ з представниками обласного управління АТ «Ощадбанк»

Тринадцятого березня 2018 року відбулася зустріч студентів Донецького національного технічного університету та Індустріального інституту з представниками обласного управління АТ «Ощадбанк».

Організатором заходу виступив центр кар’єри та маркетингу ДонНТУ, а його слухачами стала студентська молодь факультету економіки та менеджменту та факультету комп’ютерних наук і технологій.

Під час зустрічі Марія Приходько, регіональний тренер, розповіла присутнім, що являє собою Ощадбанк, якою була його історія та яким він є сьогодні. Основними питаннями, які підіймалися під час виступу Марії, стали продукти та послуги банку, існуючі програми підтримки підприємництва та захист клієнтів від випадків шахрайства.

Наталя Комар, спеціаліст з підбору персоналу, познайомила аудиторію із системою навчання та наставництва, а також – про можливості кар’єрного зростання та існуючі системи мотивації.  А Тетяна Фелоглу, головний економіст обласного управління АТ «Ощадбанк», розповіла про систему «Ощад 24/7», про всі його особливості та переваги.

По завершенні заході гості відповіли на запитання студентів і запрошували майбутніх випускників долучитися до величезної команди Ощадбанку.

В цілому, подібні зустрічі студентів із потенційними роботодавцями проводяться систематично, адже вони є одним із ефективних шляхів допомоги молоді у вирішенні питань майбутнього працевлаштування.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу