Ярмарок вакансій в ДонНТУ

Двадцять четвертого травня в Донецькому національному технічному університеті за сприяння центру кар’єри та маркетингу для студентів і випускників був проведений «Ярмарок вакансій – 2017».

Цьогорічний захід дещо змінив свій формат. Так, перед початком для всіх охочих у холі біля актової зали 3-го корпусу було організовано експозицію інноваційних науково-технічних досягнень студентів. Зокрема, серед найбільш масштабних на розсуд гостей було представлено три проекти: «розумну» теплицю, систему адаптивного освітлення доріг і браслет «Smart Care», що слідкує за станом здоров’я. Варто відзначити, що роботи талановитої молоді викликали непідробний інтерес з боку публіки. До того ж, вони були представлені й відзначені на ряді міжнародних виставок.

Після перегляду студентських проектів безпосередньо у великій залі розпочалася зустріч з представниками провідних підприємств і компаній регіону, зацікавлених у працевлаштуванні перспективних студентів і молодих фахівців. Приємно відзначити, що кількість потенційних роботодавців, які беруть участь у ярмарку вакансій, постійно збільшується та розширюється.

 

 

Після вітальних слів проректора з науково-педагогічної роботи ДонНТУ В.Я Воропаєвої слово надали представникам організацій, серед яких – співробітники Донецького, Покровського та Мирноградського центрів зайнятості, ПАТ «ШУ «Покровське», ПАТ «Авдіївський коксохімічний завод», збагачувальної фабрики «Свято-Варваринська», компанії «Дейта експрес» і «Quartsoft», ВАТ «Часовоярський вогнетривкий завод», а також головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області.

Фахівці центру зайнятості надали декілька практичних порад щодо пошуку роботи та написання різних видів резюме, а запрошені представники компаній коротко охарактеризували їх діяльність, озвучили інформацію про наявні вакансії, а також про можливості стажування та проходження практики.

По закінченні презентацій всі зацікавлені особи могли задати запитання гостям і отримати від них вичерпну інформацію.

 

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу