В ДонНТУ пройшла зустріч представників центру зайнятості зі студентами  (5-10-2017)

Четвертого жовтня в Донецькому національному технічному університеті пройшла зустріч студентів із представниками Покровського міського центру зайнятості.

Розпочався захід із ознайомлення молоді з проектом «Всеукраїнський кадровий резерв», в рамках дії якого проводиться робота між вишами та працедавцями щодо створення банку резюме випускників.

Так, молоді розповіли про різновиди резервів, які наразі існують у компаніях, та їх особливості, а також пояснили взаємозв’язок між відеорезюме та успішним працевлаштуванням.

Зокрема, були розглянуті причини ефективності саме відеорезюме, після чого особливу увагу звернули на правилах їх складання, наголосили на необхідних акцентах і застерегли від допущення можливих помилок.

Наостанок фахівець центру зайнятості нагадала присутнім про ряд корисних послуг, які надає ЦЗ, а також про готовність його співробітників надати допомогу як у складанні резюме, так і в цілому в пошуку роботи.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу