Тренінг «Менторство в кар’єрі студента та молодого підприємця»

6-6-2018    Центр Кар'єри    176

трен1Центр карєри і маркетингу ДонНТУ запрошує студентів та випускників взяти участь у Тренінгу «Менторство в кар’єрі студента та молодого підприємця», який відбудеться 15 червня 0 13.00 в ауд. 1.113.

Метою тренінгу є опрацювання взаємодії студентів з менторами – наставниками з підприємств та надання студентам навичок розв’язання реальних завдань професійного та комунікативного характеру.

Під час тренінгу Ви:

• отримаєте знання та навички з ефективного використання часу;
  • зможете швидше входити в новий професійний простір на початкових етапах свого кар’єрного зростання;
  • отримаєте доступ до практикумів з розвитку лідерства, створення власної справи та просування малого бізнесу на торгівельних майданчиках України і світу.

Тренер – директор проектного офісу ГО “Взаємодія Плюс”, експерт Програми розвитку ООН з розвитку підприємництва, бізнес-тренер Лариса Самосьонок.

Реєстрація на тренінг здійснюється у Центрі кар’єри і маркетингу ДонНТУ (к. 1.109/1). Кінцевий термін подачі заявок – 10 червня.