Покровський міський центр зайнятості пропонує студентам і випускникам університету відзняти своє відеорезюме  (29-5-2017)

Покровський міський центр зайнятості пропонує студентам і випускникам університету відзняти своє відеорезюме (посилання на матеріали ЦЗ) та до 31.05.2017 направити на електронну адресу: krasncz@ukr.net з поміткою у темі «ДонНТУ_відеорезюме». Студенти можуть відзняти відеорезюме самостійно або за допомогою фахівця служби зайнятості. Відзняті відеорезюме будуть розташовані в електронній базі «Всеукраїнський кадровий резерв» служби зайнятості та допоможуть випускникам якомога скоріше знайти для себе місце на ринку праці.

За додатковою інформацією звертайтеся до Покровського міського центру зайнятості: вул. Поштова, 3, м. Покровськ, тел.: (239)2-14-08, e-mail: krasncz@ukr.net

Інструкція зі складання відеорезюме

Інформація про відеорезюме