Інформація для випускників технікумів

10-4-2017    Вступнику , Центр Кар'єри    787   

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ ТЕХНІКУМІВ!
(усіх років)

 

Запрошуємо Вас на навчання до  Державного вищого навчального закладу «ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» (м. Покровськ) для здобуття ВИЩОЇ ОСВІТИ на базі диплома молодшого спеціаліста (прискорена форма)

Ви матимете змогу отримати якісну вищу освіту в одному з найстаріших вищих навчальних закладів Східної України за такими освітніми рівнями;

Університет готує фахівців з 29 спеціальностей (форми навчання: денна, заочна) для різних галузей економіки.

УВАГА! МОЖЛИВИЙ ВСТУП ЗА НЕСПОРІДНЕНОЮ СПЕЦІАЛЬНІСТЮ (зміна спеціальності).

Є БЮДЖЕТНА і контрактна форми фінансування.

На сьогодні ДонНТУ у м. Покровськ – це ВНЗ європейського рівня з понад 3 тис. студентів; потужною матеріально-технічною базою: сучасним оснащенням аудиторій та новітніми лабораторіями; висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом та широкими виробничими та міжнародними зв’язками.

ДонНТУ є учасником багатьох міжнародних програм, за якими студенти мають змогу проходити стажування у провідних закордонних вишах (університети Польщі, Німеччини, Чехії, Іспанії, Франції, Португалії тощо), а також отримати подвійний диплом – ДонНТУ та одного з іноземних ВНЗ.

Не втрачайте ваш шанс отримати вищу освіту у престижному університеті!

КОНТАКТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ: м. Покровськ (Красноармійськ), пл. Шибанкова, 2, к. 1.109, тел.: (06239)2-51-99, 066-185-74-31, 093-049-69-89