«Запальний вересень» в ДонНТУ

8-10-2018    Бібліотека , Преміум-новина    107   

Початок навчального року бібліотекарі НТБ ДонНТУ починають не тільки з запису нових читачів-першокурсників, а й з підготовки та святкування Всеукраїнського дня бібліотек, який цього року пройшов під девізом: «Бібліотек@ – все тут, всі тут!». Кожного разу ми плануємо цікаві заходи циклу «Запальний вересень», а цього ювілейного 20-річного святкування хотілося зробити щось особливе.

Влітку  був переоблаштований простір читальної зали: тепер наші читачі мають вільний доступ до найактуальніших фондів бібліотеки, що дозволяє не тільки розширити тематичний пошук, а й переглянути зміст книги, відокремлена зона користування періодичними виданнями; для задоволення потреб студентів збільшено кількість комп’ютерів для користування, загалом,  збільшена кількість читацьких місць. Саме у цій читальній залі ми із запалом розповідали про правила користування бібліотекою на традиційних екскурсіях першокурсників.

Передсвятковий понеділок – День інформації. Захід проходив у фойє університету і  мав на меті залучити якомога більшу частину університетської спільноти до роботи з періодичними виданнями та познайомити з книжковими новинками. Інформаційний стенд, розміщений біля входу у бібліотеку, знайомив з колективом бібліотеки, з переліком бібліотечних послуг, з історією нашого свята.

А, оскільки книга займає основне місце в бібліотеці, ми вирішили зробити марафон книжкових презентацій. Три дні поспіль наші студенти та викладачі знайомилися не тільки з книгами, а мали можливість зустрітися з авторами: деканом ФТОВ ІІ Ларисою Моісєєнко та викладачем ДонНТУ Павлом Белицьким, співавторами книги «Покровський район: Подорож у минуле», доцентом кафедри охорони праці ДонНТУ Михайлом Костюченком, автором навчального посібника «Основи управління якістю», та місцевим краєзнавцем, стоматологом за фахом, Володимиром Кордюковим і його книгою «Покровщина як частина Запорозького краю».

Приємними подарунками до свята стала книжкова інсталяція у вигляді святкового торту, де кожна книжка була «ласим шматочком», та виставка картин бібліотекаря 1 категорії Олени Васильєвої. Впродовж тижня читачі із задоволенням робили селфі у книгосховищах.

Святковий тиждень завершився нестандартним ректоратом у бібліотеці, презентацією читальної зали, послуг, що надає бібліотека, та творчими пісенними візитівками.

Команда бібліотекарів НТБ ДонНТУ вітає своїх користувачів зі святом і нагадує, що ми готові відповідати на ваші запитання, інформувати та сприяти вашому успіху в навчанні, роботі та житті. Запитай бібліотекаря!

, ,