В бібліотеці ДонНТУ презентували книгу «Місія третього покоління»

Двадцять першого лютого у рамках проведення Тижня пам’яті героїв Небесної сотні в науково-технічній бібліотеці Донецького національного технічного університету пройшла зустріч студентів і викладачів ДонНТУ та Індустріального інституту із громадянином США, громадським активістом, волонтером і фундатором Володимиром Залізним, к.і.н., викладачем Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, учасником бойових дій Олегом Репаном, а також із культурологом з м. Дніпро Іриною Ревою.

Гості поділилися своїм досвідом участі у подіях кількарічної давнини, а також представили увазі присутніх видання «Місія третього покоління».

Книга присвячена трансформаційним змінам у свідомості українців періоду Євромайдану. Автор Ірина Рева на підставі великої кількості інтерв’ю з бійцями, волонтерами, учасниками Майдану розмірковує над мотивацією українців, які йшли на фронт під час перших хвиль мобілізації, фіксуючи зростання української національної свідомості та значні зміни в системі цінностей. У надрах колективного несвідомого культуролог намагається відшукати матрицю «органічного українця» – українця, який би він був, не зазнавши терору голодом й інших історичних травм.

Завершилася презентація неформальним спілкуванням автора із зацікавленими особами.

, , ,