У бібліотеці ДонНТУ поговорили про історичну пам’ять  (25-11-2017)

Двадцять третього листопада у бібліотеці Донецького національного технічного університету вшанували пам’ять загиблих у голодоморі. На зустріч зі студентами завітали працівники КЗ «Покровський історичний музей» А.В. Рожкова й Т.К. Костюченко.

Вони розповіли про свідчення наших земляків, очевидців страшних подій 30-х років, про безцінний внесок у висвітлення правдивої історії тих часів місцевого фотографа Марка Желізняка та подарували символ пам’яті – колоски з чорною стрічкою.

Бібліотекар Н.М. Фролова зробила огляд літератури, зачитала уривки з книжки О. Мак «Каміння під косою», розказала про таке явище, як «чорна дошка» та інші страшні історичні факти. А чутливими та уважними слухачами цього проникливого заходу була група КН-17 та куратор групи О.І. Патрушева.