Навчатися можна цікаво: в бібліотеці ДонНТУ провели економічну гру  (22-5-2017)

Нещодавно бібліотекар  Н. М. Фролова разом з викладачем Н.В. Оленцевич провели економічну гру «Ключ до багатства». Гра дає студенту можливість на практиці ознайомитися з економічними поняттями  «акції», «активи», «пасиви», «депозит», «валютні коливання», «інвестиційні фонди», «криза» та ін.

Всю користь гри можна відчути тільки погравши в неї, вона допомагає напрацювати важливі фінансові навички: вміння рахувати гроші, вести облік фінансів, вираховувати користь та вигоду фінансових угод і вміти оперувати великими сумами. Такі навички будуть корисні не лише в професійній діяльності економістів, керівників бізнесу та підприємств, а й у особистому житті. Студенти захопливо грали, активно рахували та витрачали гроші, раділи та журилися. Час промайнув дуже швидко. А найзавзятіші студенти прийшли до бібліотеки пограти ще раз.

Пропонуйте свої ідеї! Запрошуємо до співпраці викладачів та студентів.