Колектив ДонНТУ долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту єдності

9-11-2018    Бібліотека , Преміум-новина    746

Дев’ятого листопада 2018 р., у День української писемності та мови, Донецький національний технічний університет й Індустріальний інститут в особі студентів, викладачів і співробітників долучився до написання 18-го Всеукраїнського радіодиктанту єдності.

Офіційне гасло цьогорічного заходу — #пишеморазом. Воно підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови. Радіодиктант – це не просто засіб перевірити власну грамотність, а, насамперед, масштабний національний флешмоб. Аби взяти участь у радіодиктанті, достатньо було увімкнути онлайн-трансляцію «UA: Українське радіо» та мати під рукою аркуш паперу та ручку.

У читальній залі бібліотеки ДонНТУ зібралися зацікавлені особи, які вкотре мали змогу проявити старанність і перевірити свої знання. За словами багатьох учасників, текст диктанту був цікавим і навіть трохи легшим, аніж минулих років.

Що ж до результатів, усі охочі можуть надіслати роботи поштою на адресу: вул. Хрещатик, 26, Київ-1, 01001 із позначкою «Радіодиктант» (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада – про це свідчитиме поштовий штемпель), відсканувати чи сфотографувати текст і впродовж 24 годин після закінчення акції надіслати електронною поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua. Зображення має бути якісним, текст — написаним від руки (роботи, набрані у будь-якому текстовому редакторі, не розглядатимуться). А вже 11 листопада текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайті «UA: Українське радіо», тож, усі охочі зможуть ознайомитися із ним і співставити зі своєю роботою.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу