Бібліотекар ДонНТУ взяла участь у заході, присвяченому пам’яті українського громадського діяча Анатолія Лупиноса

7-2-2018    Бібліотека , Події    193

Шостого лютого у Новотроїцькій ЗОШ відбувся захід, присвячений пам’яті засновника УНА-УНСО, українського політичного та громадського діяча, поета Анатолія Лупиноса (21.07.1937 – 05.02.2000).

Годину пам’яті спільно організували проект «Українська миротворча школа», Громадська рада при Покровській міській раді та відділ освіти Покровської райдержадміністрації.

У зверненні до молодого покоління шановні гості наголосили на збереженні пам’яті про героїчну постать борця за незалежність України, який народився в нашому районі. Йшлося про приховані факти історичної правди та забуті постаті нашого краю, а також – про важливість збереження суверенітету країни, української мови та культури для прийдешніх поколінь.

Гості відвідали шкільний музей Анатолія Лупиноса, подарували школі та дітям подарунки. Представниця університету, бібліотекар Наталя Фролова, подарувала шкільній бібліотеці книжки про В. Стуса, М. Вінграновського, «Розстріляне відродження». Школярі ж потішили піснями, чарівним танком і власними віршами.